Alt Coin

Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı!

Web 2’den Web 3’e iş geçişini desteklemek için tasarlanmış ikinci katman toplama platformu MetisDAO, entegre edilen çok sayıda ikinci katman projesinin akabinde bir ayda %99,881 kıymetlendi. Bu yazıda, Web 3.0 coin MetisDAO’yu yükselten üç faktörü inceleyelim. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Web 3.0 coin TVL’de rekor kırdı

Likiditeyi çekmek, DeFi ortamında fiili bir silahlanma yarışı haline geldi. Projeler, risk almak ve varlıklarını kilitlemek isteyen kripto sahiplerine cazip getiriler sunarak yatırımcıların fonlarını çekmek için daima uğraş ediyor ve protokoller bu fonları eserlerini geliştirmek ve daha büyük yatırımcıların dikkatini çekmek için kullanıyor. Toplam paha kilitli (TVL) yarışında çekiş kazanan son protokol, Web2’den Web3’e geçiş için tasarlanmış MetisDAO’dur.

TVL’deki büyümenin yanı sıra, METIS fiyatı 14 Aralık’ta 49.83 dolardan yeni bir ivme kazandı. 16 Ocak’ta 323.54 dolar ile ATH düzeyini kaydetti.

Metis protokolünde TVL’nin artmasının üç nedeni:

  • Ağ üzerinde birden fazla DeFi protokolünün başlatılması,
  • Cross chain protokollerde METIS tabanlı ticaret çiftleri için ek dayanak,
  • Ağın Ethereum kullanıcılarına daha düşük süreç maliyetleri ve daha süratli süreç müddetleri sunma yeteneğidir.

Metis’te birden fazla DeFi protokolü başlatılıyor

Metis’teki en büyük bedel artışı, sırf Metis ağında bulunan birkaç yeni DeFi protokolünün piyasaya sürülmesinden kaynaklandı. Bunlara NetSwap, Agora ve Tethys Finance dahil.

Cross chain köprü dayanağı

Metis ağında barındırılan artan kıymetin ikinci bir nedeni, Metis ekosistemine daha fazla erişim sağlayan multi chain köprülerden gelen ek takviyesi içerir. Beefy Finance, METIS, NETT ve Metis tabanlı Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve Wrapped Ethereum (WETH) dahil olmak üzere Metis tabanlı tokenler için takviye ekleyen daha büyük protokollerden biridir.

Metis ekosistemine kıymet çeken üçüncü faktör, ağın Ethereum kullanıcılarının vakitten ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olan düşük fiyatlı, yüksek randıman yetenekleridir. Bu yetenekler, bir bütün olarak Metis ekosisteminin süratli büyümesine yol açtı ve artık birden çok DeFi protokolünü ve NFT projelerini destekliyor. Yakın vakitte Metis, gas’sız süreçleri mümkün kılacak cross chain NFT pazarı olan Curate ile bir iştirak kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.