Alt Coin

Bu Yeni Metaverse Coin Tahtayı Uçarak Açtı: Yüzde 2.000 Geçti!

Günlük olarak piyasaya sürülen kripto para ünitelerinin sayısıyla, lansmandan kısa bir müddet sonra kıymetli fiyat artışları gören pek çok coin var. Capybara da, yakın vakitte CoinMarketCap’te listelenen ve yakın vakitte piyasaya sürülen bir Metaverse coin. 2.4 milyon dolarlık bir piyasa pahası ile fiyatta yüzde 2.000’in üzerinde çıkar elde etti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Metaverse coin, süratli bir yükseliş yaşadı

Capybara World, 29 Aralık’ta piyasaya sürülen ve ismini dünyanın en barışçıl hayvanından alan Solana tabanlı bir tokendır. CAPY’nin sloganı, “Satın Al, Tut, Uyu” olarak karşımıza çıkıyor. Capybara grubu, yol haritalarının bir kesimi olarak, yol haritalarının ikinci ve üçüncü evrelerinde NFT’ler ve bir Capybara oyunu geliştirmek istiyor. Şu anda takım, 50 milyon dolarlık bir piyasa bedeli, bir merkezi kripto para borsası listelemesi, eserler ve yeni bir pazarlama kampanyasını içeren birinci evresinde.  

CAPY coin’i, son 24 saatte yüzde 2.718 oranında yükseldi. Dün akşam saatlerinde 0.0003036 dolardan süreç gören coin, şu anda 0.00855 dolardan el değiştiriyor. Fakat, piyasaya yeni sürülen ve bu türlü süratli yükseliş yapan coin’lerin yüksek risk taşıdığını belirtmekte yarar var. Coin’lerin ani bir düşüş görebileceğini de göz gerisi etmemek gerekiyor. Ayrıyeten projenin vizyonunu açıkça tanımlayan bir whitepaper’ın olmadığı da göze çarpıyor. Bunun dışında, 24 saatlik süreç hacminin 89.116 dolarda, nispeten düşük olduğunu vurgulamak da lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.