Alt Coin

Bugün Tahtadan Uçanlar: Bu 6 Altcoin İnanılmaz Yükseldi!

18 Aralık’ta yeşil tahtadan fırlayan 6 altcoin projesini inceliyoruz. Birinci sırada, %381’lik performansıyla Clifford Inu (CLIFF) yer alıyor. İkinci sırada konumlanan MetaSwap Gas (MGAS) ise bugün %347 pahalandı. Listeyi üçüncü sıradan takip eden Eminer’de (EM) %300’ün üzerindeki performansıyla günün enleri ortasında katılıyor. Gelin, altcoin’lerin son haberlerine ve fiyat hareketlerine kısaca göz atalım.

Bu 6 altcoin yeşil tahtadan fırladı!

CoinMarketCap datalarına nazaran bugün en çok yükselen altcoin projeleri ortasında birinci sırada yer alan Clifford Inu (CLIFF), Ethereum Blockchain tabanlı deflasyonist tekniklerin kullanımı ve daha fazla gelir yaratma yoluyla fiyat arttırmayı hedefleyen deflasyonist bir token’dir. CLIFF’in piyasa pahası bugün 70 milyon doları aştı. Projenin Twitter sayfasından kutlamalara göz atabilirsiniz.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız listede, ikinci sırada, MetaSwap Gas’ın (MGAS) son durumunu inceliyoruz. MetaSwap, Ethereum, Binance ve Polygon Blockchain’lerinde NFT takası için bir protokoldür. MGAS geçtiğimiz saatlerde CoinMarketCap’te listelendi. MGAS %347 yükselişle 0.0006534 dolardan süreç görüyor.

Üçüncü sırada, %317’lik performansıyla Eminer (EM), hash oranı hizmetleri, finansal hizmetler ve bilgi hizmetlerini entegre eden bir platform oluşturmayı amaçlar. EM fiyatı, 17 milyar dolar piyasa kıymetiyle 0.01204 dolardan süreç görüyor.

Listenin ilerleyen sıralarında MoonLift Protocol (MLTPX), Captain Inu Price (CPTINU) ve MYCE Price (YCE) yer alıyor. Üçüncü sıradaki MoonLift geçtiğimiz saatlerde kendini PancakeSwap’a en büyük takip olarak ilan etti ve “MoonLift Capital” olarak yine markalaştı. Captain Inu Price ise metaverse’yi savunan başka Shiba Inu karakterlerini ve etkileyicileri içeren çizgi romanlar aracılığıyla eğitici cümbüş sağlamayı amaçlıyor. CPTINU fiyatı 18 Aralık patlamasıyla 0.00000002744 dolara ulaştı. Altıncı sırada yer alan YCE ise %216 değerlemeyle 0.004097 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.