Alt Coin

Büyük Coin’ler Erirken Bu 6 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Bitcoin (BTC), hafta sonuna yükselerek girdi ve 38.000 doları aşmasıyla güzelleşmeye devam ediyor üzere görünüyor. Tekrar de son bir günde fiyatında pek fazla bir değişiklik olduğu söylenemez. Öbür büyük kripto paraların da tıpkı biçimde. Fakat, piyasa bedeline nazaran birinci 100’de yer alan 6 altcoin, performansıyla öne çıkmayı başardı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

6 altcoin, yükselişiyle başkalarını geçti

Top 100’de yer alan ve en çok yükselen altcoin, yüzde 22.21 ile dağıtılmış bir GPU oluşturma ağı olan Render Token (RNDR) oldu. Render Token, NFT alanındaki son gelişmelerle öne çıktı. Pi-Slices, “Eternal Waves” isimli sanat yapıtının Render Token kullanılarak oluşturulan birinci NFT sanat yapıtları ortasında olduğuna dikkat çekti.

İkinci olarak, yeni kuşak oyunlar, uygulamalar ve onları güçlendiren dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış süratli, merkezi olmayan ve geliştirici dostu Blockchain olarak tanımlanan Flow (FLOW) yükseldi. Flow ağında, efsanevi sanatçı David Bowie’nin NFT’si piyasaya sürüldü.

Üçüncü olarak, tanınan Web 3.0 tokenı Arweave (AR) kıymet kazandı. Arweave, dataların süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Arweave, ağın kurucusu Sam Williams’ın Open Web Foundry etkinliğinde yer alacağının haberini verdi. Dördüncü sırada, Convex Finance (CVX) yer alıyor. Convex, yakın vakitte Chainlink fiyat beslemelerini ağına entegre etti. Bu ortada, Chainlink’in de en çok bedel kazanan altıncı coin olduğunun altını çizmek gerekir. Tezos ise geçtiğimiz hafta Transak Finance entegrasyonu, CoinShares’ın Tezos ETP haberleri üzere gelişmelerle ivme kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.