Alt Coin

Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı!

Kripto piyasasında toparlanma süreci devam ederken, altcoin balinalarını birikimlerini sürdürüyor. WhaleStats balina dedektifi tarafından sağlanan bilgilere nazaran son 24 saat içinde yüklü ölçüde Polygon (MATIC) alımı gerçekleşti. Piyasa pahasına nazaran 14.sıradaki MATIC, stablecoin devleri Tether (USDT) ve USD Coin’den (USDC) sonra en çok trade edilen kripto para ünitesi oldu. Kriptokoin.com olarak 27 Ocak’ın öne çıkan balina süreçlerini aktarıyoruz…

Altcoin balinaları MATIC biriktirmeye devam ediyor

En büyük 1.000 Ethereum balinası izleyen WhaleStats, son 24 saat içinde Polygon’a (MATIC) yönelik artan talebi ortaya koyuyor. Datalara nazaran Ethereum (ETH), USDT ve USDC günün en çok trader edilen kripto para üniteleri olurken, büyük cüzdanların altcoin birikimleri aşağıdaki listeyle tamamlandı.

  • Polygon (MATIC)
  • Binance USD (BUSD)
  • USDP Stablecoin (USDP)
  • Chainlink (LINK)
  • Basic Attention Token (BAT)
  • Fantom (FTM)
  • Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT) rekabeti sürüyor

WhaleStats bilgileri, en büyük 1.000 Ethereum balinasını ortasında en büyük token konumunun FTX borsasının kripto para ünitesi FTT olduğunu gösteriyor. Dün, göğüs token Shiba 100 milyar dolarlık balina satın alımıyla FTT’ye bir adım daha yaklaşmıştı. En son WhaleStats bilgilerine nazaran SHIB’a bir milyondan fazla cüzdana ulaşarak bakiyesini %2.41 oranında arttırdı. CoinMarketCap datalarına nazaran 0.00002082 dolardan süreç gören SHIB, 24 saatlik vakit diliminde %4.35, geçen haftaya nazaran %24.64 geriledi. Ethereum balinaları ortasında en büyük token konumu FTT ise mevcut piyasa düzeltmesini %0.67 düşüşle savunuyor. Geçen haftaya nazaran %22 bedel kaybeden FTT, ATH fiyatı 85.02 dolardan 56.17 uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.