Alt Coin

“Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı!

Sandbox fiyatı konsolide oluyor, analistler fiyatta daha fazla düşüş öngörüyor. Sandbox, metaversede bir “megacity” yaratmaya hazırlanmak için birden fazla iştirake girdi. Şimdiye kadar Sandbox, metaverse’ini ortaya çıkarmak için 165’ten fazla ortak ve kurumla işbirliği yaptı. Metaverse coin projesi 13 Ocak 2022’de yeni bir arazi satışına hazırlanıyor. Analistler, metaverse tokeni düştükçe Sandbox fiyatında daha fazla konsolidasyon öngörüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu metaverse coin projesine dikkat

Sandbox, 2021’in son çeyreğinde yüzde binin üzerinde kar sağlayan en büyük GameFi projelerinden biri. Analistler, metaverse projesinde daha fazla kayıp öngördüler. Sandbox fiyatı düşüş trendine devam edebilir. 2021’in son çeyreğinde büyük karlar kaydettikten sonra GameFi token Sandbox düşüş trendinde. Proje, The Walking Dead, Snoop Dogg, Adidas, CryptoKitties, Atari, Deva Bears, The Smurfs, PWC, Hong Kong ve South China Morning Post üzere birçok markayla paydaşlıklar kurdu. Sandbox, Megacity bölgesinin lansmanını duyurdu. Sanal dünyanın yeni bölgeyi açıklaması, önümüzdeki hafta başlarında resmi arazi satışının başlangıcını işaret edecek. Duyuru şöyle diyor:

The Sandbox, yeni ortakları kutlamak için 13 Ocak 2022’de yeni bir LAND satışını başlatacak ve bu, oyuncuların bugün açıklanan ortakların LAND’lerinin yakınında seçim sporları satın almalarını sağlayacak.

Analistler, Sandbox’ın bir ayı piyasasında başlatıldığını ve altcoin’in yatırımcılara 400’den fazla teklif sunduğunu belirtti. Bir kripto analisti ve traderı olan @LadyofCrypto1, tüm ayı piyasalarının tıpkı olmadığını belirtiyor; lakin Sandbox, Axie Infinity, Rune üzere projeler 400 ila 2000 kat ortasında geri dönüş sağladı.

Bir analist ve traderr olan @MacnBTC, 13 Ocak 2022 civarında büyük bir kilit açma öngördü. Analist, bunun GameFi tokeninini fiyatını olumsuz etkileyebileceğini açıklıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.