Alt Coin

Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti!

Kripto para piyasası bu hafta sağlamdı ve yatay hareketleri sürdürdü. Birçok metaverse coin çift haneli fiyat artışları gördü, kimileri bugün %25’in üzerinde kar elde etti. Bu makalede, en düşükten en yükseğe 24 saatlik kar oranına nazaran sıralanmış üç metaverse projesini sıralıyoruz.

İşte günün en çok kazanan 3 metaverse coin projesi

29 Ocak’ın %30’luk patlaması Bit Otel (BTH), Aralık 2021’de piyasaya sürülen, kullanıcıların NFT’ler elde etmek için rekabet edebilecekleri toplumsal oyna-kazan platformu. Kullanıcılar oyun içi NFT’leri karakter, otel odası, mobilya ve daha fazlası olarak kullanabiliyor. NFT’ler için Bit Otel’in NFT marketine göz atabilirsiniz. BTH token PancakeSwap’te listeleniyor.

İkinci sırada, BTH’yi küçük bir farkla geride bırakan Gamesta (GSG). Metaverse projesi, NFT oyunları için yapay zeka takviyeli bir loncadır. Gamesta, yatırımcıların dünya çapındaki binlerce oyuncuyla temas kurmasını ve güçlendirmesini sağlıyor. 2021’nin 3. çeyreğinde piyasaya sürülen Gamesta dApp, Wrapped NFT’ler, yapay zeka dayanaklı değerleme ve tahlil, makine tahsili oyuncu promosyonu ve bir NFT marketine sahip olacak. Mevcut düzeylerde GSG, son 24 saatlik çıkarını %15 seviyesinde tutuyor. CoinMarketCap datalarına nazaran ATH fiyatının neredeyse %100 altın süreç görüyor.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

ClassicDoge (XDOGE) – %80

Günün metaverse coin patlaması ClassicDoge (XDOGE), %80’i aşan 24 saatlik performansıyla 0.0001169 dolardan süreç görüyor. ClassicDoge, Kasım 2021’de başlatılan evcil hayvan severler için metaverse projesi. Evcil hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarının gerçekçi bir 3D NFT’sini oluşturmasına ve bunu çeşitli toplumsal medya ve VR platformlarında kullanmasına imkan tanıyor. XDOGE, ClassicDoge platformunun Binance Smart Chain tabanlı lokal BEP-20 tokenidir ve PancakeSwap’te listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.