Alt Coin

Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu!

Küçük sermayeli bir Ethereum rakibi, altcoin projelerinin geri düştüğü bir haftada kısa bir mühlet içinde %120 toparlandı. Düşük sermayeli bir Ethereum rakibi, altcoinler ve daha geniş kripto pazarları hayat belirtileri göstermeye başlarken birdenbire büyük atılımlar yapmaya başlıyor. Detaylar için Kriptokoin.com’u takip etmeye devam ediniz.

ATH gören altcoin projesi

Telos, saniyede 10.000 süreç gerçekleştiren EOS.IO ağının üzerine inşa edilmiş bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) uyumlu blockchainidir. Telos EVM, Solidity tabanlı uygulamalar için ölçeklenebilir bir tahlil olmayı hedefliyor ve kullanıcılar ayrıyeten Ethereum (ETH) uygulamalarını çalıştırabilir ve dağıtabilir. Projenin web sitesinde şöyle yazıyor:

Öbür ölçeklenebilir EVM’lerin tersine, Telos EVM yalnızca yepyeni Go Ethereum kodunun bir çatalı değildir. Telos Native blockchaininin sunduğu performanslardan tam olarak yararlanmak için sıfırdan yine tasarlanan büsbütün yeni bir EVM.

Bir haftadan kısa bir müddet evvel, Telos’un mahallî tokeni TLOS, 0,57 doların yakınında süreç görüyordu. 2 Şubat sabahı erken saatlerde TLOS, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1,28 dolara ulaştı. Ralli, %124’lük bir kar sağlarken, daha büyük kripto varlıkları mütevazı ralliler kaydetti yahut yatay süreç gördü. Telos’a nazaran, ağının üzerine inşa edilen 100’den fazla farklı proje var. Yakın tarihli bir blog gönderisinde Telos, “%100 kendi kendini yöneten bir sürüş paylaşımlı taşınabilir Dapp” ​​olarak fonksiyon gören BikeChain’e dahil olduğunu açıkladı. Açıklamada, “BikeChain, daha etraf dostu ulaşım biçimlerine hakikat ilerleyerek dünyada gerçek bir fark yaratmaya yardımcı oluyor ve kullanıcıların bir bütün olarak BikeChain’in geleceğinde tesirli olmaya devam ederken kazanmalarını sağlıyor” deniyor.

Tıpkı blog gönderisinde Telos, dünyanın en büyük merkezi olmayan uygulama izleyicisi DappRadar ile entegre olduğunu da duyurdu. DappRadar kullanıcıları artık Telos üzerine inşa edilen projeleri Ethereum (ETH), Solana (SOL) yahut BSC ile olduğu üzere takip edebilir. Yazım sırasında, TLOS şu anda son yedi gün içinde %93 ve geçen yıl %2491.8 artışla 1.09 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.