Alt Coin

Büyükleri Devirdi: Bu Altcoin, Balinaların Favorisi Oldu!

Başkan altcoin balinalarını takip eden WhaleStats, kısa bir mühlet evvel BabyDogeCoin’in (BABYDOGE) en büyük 1.000 Binance Smart Chain (BSC) cüzdanı ortasında en çok süreç gören token haline geldiğini ortaya koydu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin, BSC balinalarının cüzdanında öne çıktı

Babydoge, BSC balinaları ortasında en çok süreç gören token olarak birinci sırayı alarak bu pozisyondaki Ethereum’u devirdi. 2022’nin başlangıcından bu yana, Baby Doge Coin’in popülaritesi, ferdî yatırımcıların parayı Twitter’da tartışmasıyla ivme kazandı. Tokenın ardındaki takım, beş katrilyon Baby Doge Coin yakarak token sahiplerine yeni yıl ikramı verdi. Bunun akabinde, token, ferdî yatırımcılardan daha fazla ilgi görmüş üzere görünüyor. Haberin akabinde BabyDogeCoin, 4 Ocak 2022’de coin’i elinde tutan yatırımcıların sayısı açısından Shiba Inu’yu (SHIB) geride bıraktı.

BabyDoge şu anda CoinMarketCap tarafından dünya çapında 2827. en büyük kripto para ünitesi olarak sıralanıyor. BSCScan datalarına nazaran, bu coin 238.289 yatırımcının radarında. Tekrar BSCScan bilgilerine nazaran, 1.18 milyondan fazla kişi çoktan yatırımcı pozisyonunda. Göğüs coin, yazım sırasında yüzde 18.61’lik bir yükseliş ile 0.000000003594 dolardan süreç görüyor. Kendi tanımlamasına nazaran BabyDoge, Haziran 2021’de piyasaya sürüldü ve evcil hayvanlar için yardım kuruluşu, NFT oluşturma, GameFi ve daha fazlasını içeren argümanlı bir yol haritasına sahip.

Projenin ayrıyeten bir BabyDoge kartı ve taşınabilir uygulaması yer alıyor. Ekosistem; Baby Doge’u WooCommerce, Shopify ve Magento üzere e-ticaret platformlarına entegre etmek için Coinpayments ile yapılmış paydaşlıklar ve Paws with Cause, Furkids, Best Friends, ASPCA, Humane üzere hayvan kurtarma ve barınaklarla yardım bağışları içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.