Alt Coin

Büyükleri Devirdi: Bu Göğüs Coin, Toplumsal Medya Patlaması Yaşıyor!

Shiba Inu (SHIB), 2021’in toplumsal medya aralamalarında en âlâ token olarak yer alıyor. Ayrıyeten, platformların en baskın göğüs coin projelerinden biri oluyor. Bu yazıda, GlobalData analisti Smitarani Tripathy’in şimdiki yorumlarına ve paylaştığı istatistiklere göz atıyoruz…

Göğüs coin projeleri toplumsal medya aramalarında birinci sırayı koruyor

GlobalData datalarına nazaran SHIB hakkındaki medya haberleri yaklaşık %16.000 arttı. SHIB’nin Robinhood’da listelendiğine dair söylentiler, toplumsal medya haberlerindeki artışı tetikledi. Ayrıyeten trader’ler, borsada göğüs coin’lerin listelenmesini destekledi. Robinhood’un SHIB dilekçesi de, 500.000’e yakın imzaya ulaştı. Buna karşılık, göğüs coin’ler, fiyatın ATH düzeyine ulaştığını gören bir yükseliş formasyonunu sürdürüyor. Birkaç istatistikle devam edelim…

Bigger Entertainment, Shiba Inu (SHIB) “token yakma” aktifliğinin ayrıntılarını paylaşıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Kripto paralar toplumsal medyada %400 büyüdü

2020’de kripto para üniteleriyle ilgili haberlerde genel bir yükseliş trendi yaşandı. Bir bilgi ve analitik firmasına nazaran, bu çeşit görüşmelerde %400’den fazla artış oldu. GlobalData’da bir analist olan Smitarani Tripathy sonuçlara dair şunları söylüyor:

2021’de kriptolarla ilgili toplumsal platformların açıklamaları %400’e yakın arttı. Teknoloji uzmanları, Blockchain guruları, CEO’lar ve finans uzmanları kripto görüşmelerini ilerletmede rol oynuyor. Tesla’nın CEO’su Elon Musk, en kıymetli katkıyı yapan kişi olduğunu gösterdi. BTC ve DOGE üzere temel kriptolar için bir teşvik vazifesi görüyorlar.

Bilgilerde şu oranlar ön plana çıktı:

  • SHIB altcoin’lere liderlik ederken, Bitcoin popülerliğini koruyor. Birden fazla Redditor ve Twitter kullanıcısı BTC’yi 881.900 kereden fazla tartıştı.
  • SEC, Bitcoin vadeli süreçleri ETF’sini onayladıktan sonra BTC’nin ilgisi arttı. Hareket, BTC’nin ATH’si 66.000 dolara kadar devam etti.

Piyasanın başka dinamikleri

Dinamizmi ve kripto piyasasındaki ikincil geliştirme alanlarındaki rolü nedeniyle, NFT’ler, DeFi ve metaverse odaklı projeler trendlerini sürdü. Ethereum bu şoförlerle çok düzgün ahenk sağladı ve böylelikle liderliğini korudu. Akıllı mukavele mekaniklerinin dışında, Dogecoin’de 2021 tartışmaların 150.700 görüşmede bahsedildi ve üçüncü sırayı üstelendi. Göğüs coin projesinin 1 yıldaki %8,000’lük performansı Elon Musk dinamiklerini açığa çıkarıyor. Ayrıyeten Tesla CEO’su DOGE-1 isimli bir uydunun başlatıldığını tweet’ledi ve göğüs coin’i potansiyel olarak etiketlemeye devam etti. Son olarak, 2021’de çok tartışılan öteki kriptolar ortasında Binance, Cardano ve Solana yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.