Alt Coin

Cardano (ADA) İçin Kıymetli Tarih: 14 Şubat’a Dikkat!

Piyasa bedeline nazaran yedinci sırada yer alan tanınan altcoin Cardano (ADA)’da kripto performans yükselmesinin heyecanı yaşanıyor. Cardano (ADA) Plutus tarihi güncellemesinin epey yakınında görünüyor. Cardano’nun (ADA) gerisindeki geliştiricileri takım olan Input Output Küresel, süratli performans artışının son basamağının detaylarını paylaştı. Bahsin detayları Kriptokoin.com’da.

Cardano (ADA)’da sürat artıran güncelleme heyecanı

Tanınan Blockchain platformu Cardano (ADA), lokal Plutus lisanı aracılığıyla akıllı mukavele kabiliyetlerine öncülük edecek yeni büyük yükseltmeye hazırlanıyor. Cardano, yakın vakitteki büyük yükseltmesi olan Alonzo’nun akabinde akıllı kontratlar yazmak için kullanılacak mahallî programlama lisanı olan Plutus hakkında daha fazla detay yayınladı. En büyük Pay Delili (PoS) ağı olan Cardano (ADA), süreç kapasitesindeki en radikal artışın arifesinde bulunuyor. Yeni bir yükseltme ile Plutus komut belgeleri, ağın daha fazla hesaplama kaynağından yararlanabilecek. Cardano (ADA) blockchain tahlillerinin gerisindeki yazılım geliştirme grubu olan Input Output Küresel tarafından paylaşılan duyuruya nazaran, gündemdeki upgrade için geri sayım başladı ve son kademeye gelindi.

Kripto para etraflarından alınan bilgilere Plutus bellek ünitelerinin limiti 14 Şubat’ta blok başına 56 milyona ulaşacak. 14 Şubat’tan itibaren her her Cardano (ADA) bloğunda 12,5 milyon yerine 14 milyon bellek ünitesi kullanabilecek. Bu güncellemelerle birlikte, kripto etraflarda Cardano fiyatının yükselmesinin ihtimal dahilinde olduğu ve Ethereum dahil kripto rakipleriyle daha âlâ gayret edebileceği söyleniyor. Güncelleme dağıtıldığında ve etkinleştirildiğinde, IOG grubu sonraki tüm periyot boyunca ağın performansını yakından izleyecek. Artış yetersiz kalırsa, IOG geliştiricileri ADA’nın performansını geliştirmeye yönelik daha da ileri adımların atılması konusunda kararlı görünüyor.

Genel olarak, Alonzo güncellemesi devrinden sonra akıllı kontrat fonksiyonelliği bağlamında ağdaki aktiflikte bir artışa neden olduğu söylenebilir Cardano’da. Sonuç olarak, bu yılın birinci ayının başlarında, düzeltilmiş hacim dikkate alındığında rakibi öncü altcoin Ethereum‘dan daha yüksek hacim ve 500 kat daha ucuz fiyatlar kaydetti ADA. Yaklaşan yükseltme, Cardano’nun çok beklenen büyük ölçeklendirme iyileştirmeleri periyodu olan Basho’ya geçişinin bir modülü olarak bedellendiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.