Alt Coin

Cardano (ADA)’da Balina Hareketliliği: Bu Taban Baskını Mı?

Cardano (ADA) balina süreçlerinde makul bir artış göze çarpıyor. Bu taban baskın manasına mı geliyor? Piyasa bedeli manasında 7. sıradaki ADA balina süreçleri mütevazı da olsa bir artış kaydetti. Hususun detayları artık Kriptokoin.com’da.

Cardano (ADA)’da balina hareketleri

IntotheBlock analitiğine nazaran Cardano’nun, “büyük” süreçlerde %3’lük hafif bir artış gördüğü gözleniyor. Yazım vakti itibariyle, kripto piyasalarda ADA son 24 saatte %7,16 düşüşle 1,19 dolardan el değiştiriyordu. IntoTheBlock tarafından izlenen “büyük işlemler”, yaklaşık 100.000 yahut daha fazla süreç manasına gelir. IntoThe Block tahlilleri, Cardano’nun mevcut balina konsantrasyonunu %6 olarak veriyor. Bu, az sayıdaki en varlıklı ADA sahibinin tüm Cardano arzının büyük bir ölçüsünü denetim ettiğini gösterebilir.

Bu nedenle, balinaların aktifliği ADA tokeni için epeyce değerli olabilir. Cardano, 41 milyar dolarlık mevcut piyasa bedeli ile en büyük 7. sırada yer alıyor. ADA, 2 Eylül’de 2,90 doları gördükten sonra istikrarlı bir formda düştü. Cardano (ADA)’nın birkaç aylık düşüşleri, bir momentum göstergesi olan günlük RSI’yı çok satım bölgesine itti.

Ek olarak, Cardano’nun fiyat düşüşü de bir “birikim alanı” üzere görünen bir şeye yol açtı. Balinaların, en sevdikleri tokenleri indirimli olarak satın almak için düşüş yahut makro konsolidasyon devirlerinde baskın olduğu bilinmektedir. Cardano blockchaininde geliştirme faaliyeti de devam ediyor. On chain analitik firması Santiment, Solana, Polkadot ve Cardano’nun günlük geliştirme faaliyetlerinde başı çektiğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.