Bitcoin

Cardano Balinasından Dev ADA Amacı: 2022, 500-1000!

Epeyce tanınan bir takma isimli Cardano (ADA) balinası, 2022’de Katman-1 Balockchain’in süreç hacminin 500-1000’e çıkmasını beklediğini söylüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Cardano yeni geliştirmelerle süreç hacmini katlayacak”

Bugün, cardano_whale takma isimli bir Twitter hesabının sahibi kripto analisti şunları paylaştı:

Önümüzdeki aylarda Cardano’ya gelecek çeşitli ölçeklendirme teşebbüslerine dikkat edin. Cardano Balockchain’i şu anda çabucak hemen tam kapasitede çalışıyor, blok boyutu büyük olasılıkla ay sonuna kadar artacak. Önümüzdeki ay Babbage Hard Fork’unu görecek ve bu da işlerin daha da ileriye gitmesine yardımcı olacak. Saniyedeki süreç sayısı, bu yıl çeşitli biçimlerde 500-1000’e çıkacak.

Geçen Cuma (14 Ocak), Cardano protokolünü geliştiren Balockchain teknoloji firması Input Output Küresel (IOG) Pazarlama ve Bağlantı Yöneticisi Tim Harrison, firmasının tanınan L1 Balockchain için performans optimizasyonu ve ölçeklendirmeye odaklanmasından bahsetti. 14 Ocak’ta yayınlanan bir IOG blog gönderisinde Tim Harrison, Cardano Basho devrine girerken IOG’nin optimizasyon ve ölçeklendirmeye daha fazla güç yatırdığını söyledi:

Parametre ayarlamaları, geliştirmeler, iyileştirmeler ve başka yeniliklerin tümü, 2022 boyunca Cardano’nun kapasitesini ve randımanını istikrarlı bir halde artırmada rol oynayacak.

Birinci olarak, Tim Harrison, blok boyutu artışı, pipelining, girdi onaylayıcıları node geliştirmeleri vb. on-chain optimizasyon ve ölçeklendirme tahlillerine bakıyor: İkinci olarak, sidechains, hydra, off-chain süreç ve mithril üzere birkaç potansiyel off-chain optimizasyon ve ölçeklendirme tahlilinin altını çiziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.