Alt Coin

Cardano, DOGE, DOT, LUNA, ATOM, AXS ve LINK İçin Değerli Tahmin!

Kripto para piyasasının birçok üyesi, 10 Kasım’ın tepe fiyatlarından yarıdan fazla paha kaybetti. 25 Ocak ise çift haneli kazanımların görüldüğü toparlanma belirtileriyle geçiyor. Bu yazıda, kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını unutmadan, Twitter analisti Altcoin Sherpa’nın Cardano, Cosmos ve 5 altcoin için teknik tahlillerini inceleyelim.

Cardano, DOT ve ATOM tahlilleri

Altcoin Sherpa, Cardano (ADA) ile başlıyor. Analiste nazaran Cardano 1 dolar dayanağında tutunabilir. Lakin, başarısız olması durumunda 0,40 dolara gerileyebileceğini düşünüyor. Sherpa, teknik kısımda aşağıdaki dirençleri ve yeşil renkle belirtilen kritik takviyesi paylaşıyor.

İkinci sıradaki Poladot (DOT), analiste nazaran mümkün bir geri çekilmeyi 15 dolar takviyesinde karşılayacak.

Cosmos’a (ATOM) gelince, Sherpa’ya nazaran ATOM fiyatı 20 dolara kadar gerileyebilir. Lakin ATOM mevcut düzeylerde bu bölgeden %40 uzaklaştı.

Altcoin Sherpa, LUNA’da 30-40 dolar bölgesinin kritik olduğunu düşünüyor

Analistin listesindeki bir öbür altcoin ise DeFi ödeme ağı Terra (LUNA), Sherpa’ya nazaran 30 ve 40 dolar ortasındaki bölge LUNA için değerli dayanak düzeyi olarak vazife alabilir.

Sherpa, Dogecoin (DOGE) hakkında 0.128 dolar takviyesinin altına düşmesi durumunda satış baskısıyla karşılaşabileceğini düşünüyor.

Altcoin Sherpa ayrıyeten, metaverse coin Axie Infinity’nin (AXS) grafiğini inceliyor. Analiste nazaran, AXS’nin en güçlü dayanağı 35 dolarda bulunuyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Altcoin Sherpa son olarak Chainlink’e (LINK) göz atıyor. Kripto strateji uzmanına nazaran, LINK potansiyel olarak 12 dolardan üst taraflı reaksiyon verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.