Kripto Bilgi

Cardano Fiyatı SundaeSwap DEX Catalyst’te Artıyor

Cardano (ADA) fiyatları, Cardano blok zincirindeki ilk merkezi olmayan finans (DeFi) borsası olan SundaeSwap’ın Perşembe günü planlanan lansmanından 24 saat önce %13 arttı.

Projenin geliştiricileri Pazar günkü bir blog gönderisinde “SundaeSwap, tamamen işlevsel bir beta merkezi olmayan değişim (DEX) olarak piyasaya sürülecek” dedi. Ekip, projelerin Salı gününden sonra tokenleri için ticaret havuzları oluşturmasına izin verileceğini ekledi.

Cardano 1 dolara yükseldi. Pazar gününün en düşük seviyesi olan 1 $’dan Pazartesi günü Avrupa sabah saatlerinde 55. 28. Grafikler 1 doları gösteriyor. 5 tarihi bir direnç seviyesidir ve bir miktar kar elde etmenin gerçekleşebileceğini ve potansiyel olarak fiyatları aşağı çekebileceğini düşündürür.

Cardano fiyatları 1 dolardan işlem gördü. Pazartesi günü Avrupa saatlerinde 5. (Ticaret Görünümü)

SundaeSwap (SUNDAE), diğer merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) gibi, kullanıcılar arasındaki token alım satımlarını eşleştirmek için akıllı sözleşmeler kullanır ve alım satım ücretlerinin bir kısmını platforma likidite sağlayan yatırımcılara geri dağıtır; bu süreç, genel olarak ‘verim’ olarak bilinir. çiftçilik. ‘

Exchange kullanıcıları, SundaeSwap’ın piyasaya sürülmesinden sonraki ilk altı ayda SUNDAE ödülleri kazanabilirler. Bununla birlikte, lansman, sınırlı özellikler ve başlangıçta “saatler ila günler” arasında beklenen ticari eşleşme süreleri ile bir beta sürümü olmaya devam ediyor.

“DEX’in akıllı sözleşmeleri tamamen denetlenmiş olsa ve DEX güvenlik için tüm endüstri standartlarını karşılayacak olsa da, Cardano blok zincirindeki mevcut işlem boyutu limitleri nedeniyle tamamen merkezi olmayan yönetimin uygulanması hemen mümkün olmayacak” dedi ekip. postada.

Diğer blok zincirleri üzerine inşa edilmiş en iyi DEX’ler, kripto pazarındaki en değerli ürünlerden bazılarıdır. Ethereum tabanlı Uniswap (UNI) jetonlarının piyasa değeri yaklaşık 7 $’dır. 7 milyar, Binance Akıllı Zincir tabanlı Pancakeswap (CAKE) ise 3 dolarlık bir piyasa değerine sahip. Analitik aracı CoinGecko’nun verilerine göre 2 milyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.