Alt Coin

Cardano Mucidi Açıkladı: 2022’de ADA’yı Neler Bekliyor?

Akıllı kontrat platformu Cardano (ADA), global pazarda uzun vadeli büyümeyi sürdürürken Charles Hoskinson, ağır bir 2022’yi dört gözle bekliyor. Cardano kurucusu ve CEO’su, yeni bir sohbetinde 2021 kilometre taşlarını ve üzerinde çalıştığı gelecek gayelerini anlatıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano için neler var 2022’de?

Hoskinson’ın listesindeki ana gayelerden biri, DeFi yoluyla dünyanın en fakirlerine uygun fiyatlı kredileri kolaylaştırmak için blockchain teknolojisini kullanmak. CEO, Afrika kıtasındaki insanları finansal olarak güçlendirmenin, klasik finansta ihtilal yaratabilecek geniş kapsamlı tesirleri olabileceğine inanıyor. Mevzuya ait CEO şöyle diyor:

2022’nin ikinci yarısı için maksadım, Cardano’da uçtan uca bir mikro finans süreci elde etmek için tüm kesimleri nasıl bir ortaya getireceğimi bulmak. Eşler ortası, bireyden bireye, bir düğmeye tıklayın, kredi onlara sarfiyat. Yeterli bir kredi puanı nedir? Afrika‘daki gerçek finans alanında diğer hangi eser ve hizmetler bulunmalıdır? Ve bunu tüm Afrika’ya nasıl yayacağız? Düş bu.

Hoskinson, önümüzdeki yıl için ana çizgileriyle belirtilen bir dizi teknolojik kilometre taşını tartışıyor. Ünlü CEO şöyle diyor:

Önümüzdeki yıl, Hyperledger to Linux üzere resmi bir açık kaynaklı proje yapısı oluşturulacak. Kablolu birçok kurum göreceğiz ve şu anda üzerinde çalışan tüm beşerler, ben de dahil olmak üzere yenilenecek…Gelmesi gereken ardışık sistemlerimiz, gelmesi gereken girdi onaylayıcılarımız var. Eşler ortası şu anda test ağında pay havuzu operatörleriyle test ediliyor ve orada birçok şey oluyor.

Hoskinson, başlangıçtaki teknik gayelerin takip edilmesinin, basamaklı bir halde gelecekteki amaçlara nasıl ulaşılmasına yol açtığını belirterek bitiriyor ve şöyle diyor:

En yüksek önceliğimiz olarak doğrulukla başladık ve artık [o] elde edildiğine nazaran performans ayarlama optimizasyonu, kullanılabilirlik ve bu faktörlere geçiyoruz. Her şeyi uygun biçimde sahneliyoruz ve şeylerin biliminde bir incelik görmeye başlıyoruz. Benimsenme orada. Topluluk orada. Yaklaşık iki milyon şahsa ulaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.