Alt Coin

Cardano Mucidi ADA Varsayımlarını Paylaştı: Bunları Bekleyin!

Charles Hoskinson, mucidi olduğu Cardano (ADA)’nun düşen fiyatına karşın temellerinin güçlü kaldığını söylüyor. Hoskinson, Cardano’nun çeşitli metriklerini inceliyor…

Charles Hoskinson’dan Cardano (ADA) yorumu: Her metrik âlâ

Input Output Hong Kong’un (IOHK) Cardano kurucusu ve CEO’su, bir soru-cevap yayınında ADA’nın çeşitli metriklerini inceliyor ve her birinin son iki yılda kıymetli bir büyüme kaydettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cardano’nun fiyatının Eylül ayı başlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3.10 dolara ulaşmasından bu yana düşüş eğiliminde üzere görünüyor. Hoskinson’ın yorumları da bu sırada geldi. Hoskinson, aşağıdaki tabirleri kullandı:

Âlâ haber şu ki, 1 Ocak 2020’den 2021’i kapatacağımız tarihe kadar stake edilen ADA mikktarı, faal kullanıcı ölçüsü, iştirak ölçüsü, toplumsal sinyaller, Reddit ve Telegram üyeleri, Cardano’daki gerçek süreç hacmi, kullanımın genişlemesine kadar her bir metrik olmak üzere ağ hakkındaki her metrik, son 24 aydaki her ölçüm, katiyen istisnai oldu.

Cardano, bunların ortasında dApp ekosistemi ve hatta risk sermayesi yatırımına da dikkat çekti ve her metriğin düzgün gözüktüğünü, yeterli performans göstermeyen tek bir tane bile metrik olmadığını belirtti. Cardano yaratıcısı, yedinci en büyük kriptonun hala dijital varlık alanındaki başkanlardan biri olduğuna inandığı için ADA’nın fiyat hareketinin yalnızca “gürültü” olduğunu vurguluyor. Hoskinson, gelecek yıl Cardano’nun gelişimi için neler beklenebileceğini de paylaşıyor:

Hızlanan çok değerli güncellemeler ve daha fazla grup geliyor. Çekirdekte daha fazla merkeziyetsizlik gerçekleşiyor. Gelecek yıl sanayide önder olacak çok önemli bir açık kaynak projesinin oluşumunu göreceğiz. Bence açık kaynak bürokrasisi ve hakikat bir açık kaynak idaresi sağlayacak ve yüzlerce olmasa da onlarca şirketin iştiraki için oluşturulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.