Alt Coin

Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum!

Cardano kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson, Vaccumlabs  adındaki Slovak FinTech teşebbüsünden gelecek bir DEX’i “gerçekten dört gözle bekliyor.” Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano mucidi heyecanlı

Vacuumlabs, fintech tahlilleri oluşturan bir yazılım geliştirme şirketi. 2018’de Vacuumlabs geliştiricileri, birinci Cardano hafif cüzdanını oluşturmak için dahili bir proje başlattı. ‘Hafta sonu projesi’ olması gereken şey haftalar sürdü, lakin AdaLite doğdu. O vakitten beri AdaLite, web tabanlı başkan Cardano cüzdanı olarak kendini sağlamlaştırdı ve bununla birlikte Vacuumlabs’ı Cardano ekosisteminde değerli bir geliştirme ortağı haline getirdi. Vacuumlabs’a nazaran, bu proje Cardano’nun ticari kolu EMURGO’nun dikkatini çekti ve bu da onları Yoroi cüzdanı üzerinde çalışmaya yöneltti. EMURGO’nun CTO’su Nicolas Arqueros, şöyle diyor: “Açık kaynaklı tahlili keşfetmeye başladığımda Vacuumlabs dikkatimi çekti. Her şeyi nasıl çalıştıracaklarını buldular. Ardındaki insanların nitekim yeterli olduğunu anladım.”

Vacuumlabs ayrıyeten Cardano’yu Trezor ve Ledger donanım cüzdanlarına entegre etmek” için EMURGO ile paydaşlık kurdu. WingRiders, Vacuumlabs tarafından desteklenen yeni bir Cardano. Hoskinson dün WingRiders hakkında tweet attı ve şu tabirleri kullandı:

Geliştiricilerinin soyağacı göz önüne alındığında, onların WingRiders‘ı gururla “The DEX on Cardano” olarak isimlendirdiklerini görmek şaşırtan değil. WingRiders, kullanıcılarının “takas” yapmasına, “kazanmasına” (likidite sağlayarak) ve “uçmasına” (muhtemelen mahallî token WR yardımıyla aya) müsaade veriyor.

WingRiders, ana zincirdeki eUTxO modelini kullanarak Cardano’nun üzerine inşa edilmiş bir Otomatik Piyasa Yapan (AMM) merkezi olmayan borsadır (DEX). Proje, Cardano alanında en çok hürmet duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından desteklenmektedir. WingRiders’ın maksadı, rastgele bir cüzdan yahut Dapp’a kolay entegrasyon ile tüm Cardano’nun ekosistemi için bir altyapı ögesi olmaktır. Platform, Cardano’nun mahallî tokenleri ortasında büsbütün merkezi olmayan ve güvenilmez takviye takasları olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.