Alt Coin

Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri!

Cardano’nun kurucusu, düzenleyicilerin 2022 ve sonrasında non fungible tokenları (NFT’ler) kısıtlama mümkünlüğünün yüksek olduğunu savundu. Charles Hoskinson; Ripple, Cardano’nun kripto parası ADA ve genel piyasaya yönelik kanılarını de aktardı.

Charles Hoskinson Ripple davasına yönelik niyetlerini söyledi

Dünyanın önde gelen Blockchain projelerinden biri olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 2021’in son gününde kimi niyetlerini ortaya koydu. Bir saatlik YouTube görüntüsünde canlı yayına geçerek geçmişi, bugünü ve geleceği konuştu. Cardano’nun ve bir bütün olarak sanayinin geleceğine yönelik yorumlarını da aktardı. Hoskinson’ın görüntüde bahsettiği şeylerden biri, 2022’nin muhtemelen sanayi ve bilhassa Cardano için en güzel yıllardan biri olacağı oldu. Ayrıyeten, piyasanın çok süratli büyüdüğüne dikkat çekerek “bu kadar süratli büyümenin yeterli ya da berbat sonuçlarını bir sanayi olarak sindireceğiz” dedi.

Görüntüde yaptığı birtakım varsayımlar ortasında Ripple davası da yer alıyordu. “Muhtemelen Ripple davasıyla ilgili bir karara varacağız” derken, bu noktada Ripple’ın kazanacak üzere göründüğünün altını çizdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ripple ve ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ortasındaki yasal gayret, SEC’nin Ripple’ın XRP olarak yasadışı menkul değer sattığını tez etmesiyle 2020’nin Aralık ayında ortaya çıkmıştı.

Hoskinson, 2022 ve sonrasında, dalda bilhassa merkezi olmayan finans (DeFi) ve non fungible tokenları (NFT’ler) kısıtlayan çok sayıda düzenleyici iştirak göreceğimizi söyledi. Initial Coin Offering (ICO’lar) ne olduğuna ve düzenleyicilerin 2018 ve 2019’da bunları nasıl gaye aldığına dair bir örnek verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.