Alt Coin

Cardano Tabanlı Bu Altcoin, 2 Ünlü Borsaya Giriyor!

Cardano (ADA) blockchainindeki bir DeFi ekosistemi olan Revuto, REVU tokeninin KuCoin ve Gate.io tarafından listelendiğini paylaşıyor. REVU, Cardano’nun ekosisteminin en üst ligdeki ana akım merkezi borsalarda yayınlanan birinci varlığı oldu. Bu listeleme, likidite girişini Cardano tabanlı eserlere yönlendiriyor. Detayalar Kriptokoin.com’da.

Cardano tabanlı altcoin için kıymetli etap

REVU, KuCoin ve Gate.io’ya girdi, süreçler 7 Ocak 2022’de başlıyor. Cardano (ADA) blockchaininin fırsatlarından yararlanmak için tasarlanmış entegre bir ödeme dApp’i olan Reuto (REVU) takımı tarafından paylaşılan basın açıklamasına nazaran, token büyük CEX’ler KuCoin ve Gate.io yolunda.

Revuto’nun CEO’su ve kurucu ortağı Vedran Vukman, bu liste duyurusunun 2021’in 4. çeyreğinde grubu tarafından imzalanan çok kıymetli iştiraklerden sonra geldiğini vurguluyor ve şunları söylüyor:

Birinci ICO olmamızın, 1. Cardano lite cüzdanını yayınlamamızın ve büyümemizle rekorlar kırmamızın akabinde REVU ile yine tarih yazmaktan gurur duyuyoruz. Artık 1. kademe CEX’ler, KuCoin ve Gate.io’da birinci listeleyen biziz. Ayrıyeten kurumsal seviyede likidite tahlilleri için Skynet Trading ile iştirak kurduk.

KuCoin ve Gate.io şu anda toplam süreç hacmine nazaran muteber likidite puanına sahip en düzgün merkezi borsalar sıralamasında 5. ve 7. sırada yer alıyor. KuCoin temsilcileri, spot süreç paketine yapılan bu şahane ilaveyi memnuniyetle karşıladı ve “Kripto inovasyonunun ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz ve REVU’yu listeleyen birinci kişi olmak tam da manaya geliyor” tabirini kullandılar. Revuto (REVU), Cardano (ADA) platformunda en çok öne çıkan eserlerden biri. Özel fonlamada 1,7 milyon dolar ve halka açık token satış çeşidinde 10 milyon dolar topladı. Listeleme ve finansman duyuruları, Reuto’nun benimsenmesi ve kullanıcı tabanının patlayıcı büyümesini yansıtıyor. Ağustos 2021’den bu yana 300.000’den fazla kullanıcı hesaplarını kaydettirdi. Ayrıyeten, Dubai’deki son Dünya Blockchain Tepesi sırasında protokol, en süratli büyüyen tüketici eseri için bir ödül kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.