Kripto Bilgi

Cardano Tabanlı Merkezi Olmayan Değişim ‘SundaeSwap’ Rocky Başlangıcına Çıktı

Cardano blok zincirindeki ilk merkezi olmayan kripto para borsası olan SundaeSwap, bu hafta yayına girdi, ancak kullanıcılar işlemlerin başarısız olduğundan ve takas edilen tokenlerini alamadıklarından şikayet ettiler.

Otomatik likidite sağlayıcısına güç veren Uniswap’ın UNI jetonuna benzer şekilde, SundaeSwap’ın kendi jetonu olan SUNDAE vardır, ancak veri web siteleri CoinMarketCap ve CoinGecko’nun herhangi bir fiyatlandırma bilgisi yoktur.

SundaeSwap Perşembe günü Twitter’da, merkezi olmayan borsada veya DEX’te “takas işleminin artık canlı” olduğunu duyurdu.

O zamandan beri kullanıcılar Twitter, Discord ve Telegram’da Cardano’nun ADA tokenlerini SUNDAE ile değiştirdikten sonra tokenlerini almadıklarından şikayet ettiler. Bazıları dokuz saatten fazla beklediklerini söyledi.

SundaeSwap’ın web sitesi şu anda ADA’yı SUNDAE ile değiştirmeye çalışırken şu bildirimi gösteriyor: “Ağ şu anda aşırı derecede sıkışık. Takaslar, tıkanıklık azalana kadar başarısız olabilir veya gerçekleşmeyebilir. Lütfen sabırlı olun. ”

SundaeSwap, ekibin web sitesindeki ana iletişim adresine gönderilen bir e-postaya veya Twitter aracılığıyla gönderilen doğrudan bir mesaja hemen yanıt vermedi.

SundaeSwap’ın lansmanından önce, Cardano’nun ADA jetonu toplandı. Tokenin fiyatı 1 dolardan çıktı. 28, Pazar günü 1 dolara. Pazartesi günü 55.

“Cardano, SundaeSwap’ın başarılı lansmanında sonunda kendini haklı çıkarmak için çok şey yaşadı. Destekçileri, ADA fiyat artışını %40 oranında görmeyi başaran bir anlatı yarattı,” dedi Bybit iletişim başkanı Igneus Terrenus.

“Yükselen ilgi bir lanete dönüştü ve SundaeSwap’a ekibinin hazırladığından daha fazla trafik getirdi,” dedi Terrenus. “Cardano o kadar alay ve hırçınlığın hedefi oldu ki, neredeyse bunun tamamen tahmin edilebilir olduğunu hissettim. ”

Blockchain verileri, kripto para biriminin büyük sahipleri olan Cardano balinalarının ADA’larını SUNDAE ile değiştirebildiğini, ancak düzenli perakende tüccarların tıkanıklık ve işlem sorunları yaşadığını öne sürüyor.

SundaeSwap Discord sohbetinde kullanıcılar, “yetersiz bakiye” hataları aldıklarını ve SundaeSwap’ın diş çıkarma sorunlarının bir sonucu olarak cüzdanlarının sıfıra düştüğünü bildirdi. Bir kullanıcı şunları yazdı: “Cardano ve SundaeSwap’ı seviyorum, ancak şu ana kadar 50’den fazla işlemi gerçekleştirmeye çalıştım ve hiçbiri gerçekleşmedi. ”

Corinthian Digital araştırma başkanı Denis Vinokourov, “Büyük lansmanların zincirde çok fazla tıkanıklığa yol açarak işlem süresini yavaşlatabileceğini söylemek doğru olur” dedi.

“Bu nedenle, geriye dönüp bakıldığında kaçınılmazdı ve aslında SundaeSwap Labs, blok zincirinin ve DEX’in açılış gününde sergileyeceği olası operasyonel kısıtlamaları ve sınırlamaları kabul etti” diye ekledi.

Vinokourov, bir DEX’in en karmaşık ürün lansmanlarından çok uzak olduğunu söyledi.

“Diğer akıllı sözleşme blok zincirleri tarafından başlatılan çok daha karmaşık yinelemeler var ve gerçek dünyadaki trafik saldırısına hazırlanmak için daha fazla stres testi beklenebilirdi” dedi.

Cardano’nun ADA tokeninin fiyatı, son 24 saatte %15 düştü, ancak bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri, geniş bir pazar satışı gibi görünen bir düşüş yaşadı. Basın zamanında, ADA 1 dolardan işlem görüyordu. 19.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.