Alt Coin

Cardano ve Bu 6 Altcoin Büyük Geliyor: İşte Haberler!

Cardano, SundaeSwap piyasaya çıkarken yeni ağ optimizasyonları setini duyurdu. SHIB geliştiricileri yeni token yakma düzenekleri üzerinde çalışıyor. 1inch, önde gelen DeFi protokollerini Avalanche ve Gnosis Chain’e entegre edecek. Kripto piyasalardan yep yeni haberlerin detayları Kriptokoin.com’da.

Cardano ve öteki altcoinlerde son gelişmeler

Cardano’nun ana şirketi olan IOHK, bir dizi tweet’te büyük bir ölçeklendirme güncellemesi duyurdu. Birinci değişiklik, 25 Ocak Salı günü yürürlüğe girecek. Bunun da ötesinde, Cardano ve ISO’su üzerinde merkezi olmayan bir finans borsası olan SundaeSwap, 20 Ocak Perşembe akşamı başlamayı umuyor.

Steven Cooper’a nazaran Shiba Inu geliştiricileri, SHIB’yi yakmak için yeni sistemler oluşturmakla meşguller ve bunları daha sonra tanıtacaklar. Bu ortada, hafta sonu boyunca neredeyse 110 milyon SHIB yok edildi ve dolanımdaki arz azalmaya devam ediyor.

1inch, önde gelen DeFi protokollerini Avalanche ve Gnosis Chain’e entegre edecek. Merkezi olmayan borsa 1inch, Avalanche ve Gnosis Chain’de piyasaya sürüldü. Dune Analytics’e nazaran 1inch, son 24 saat içinde yaklaşık 357,7 milyon dolarlık süreç hacmini yöneterek 0x, DODO, CowSwap, ParaSwap, Tokenlon ve MistX üzere rakipleri geride bıraktı.

New York Belediye Lideri Eric Adams maaşını kripto üzerinden alacağını açıkladı. Liderin birinci maaşı Coinbase aracılığı Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) dönüştürülecek.

Kurumsal odaklı kripto para platformu Fireblocks, Solana’yı listelediğini duyurdu. Solana takviyesi ile birlikte 800’den fazla Fireblocks müşterisi artık platformu aracılığı ile artık tanınan altcoin Solana süreçleri yapabilecekler.

Serena Williams, gelmiş geçmiş en güzel bayan tenisçilerden biri, bir Bored Ape NFT satın aldı. Mesleğinde bugüne kadar toplam 23 Grand Slam şampiyonluğu kazanmış olan tenisçinin bununla birlikte, tıpkı vakitte, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) istekli bir meraklısı olduğu görülüyor. Şu anki Twitter profil resmi, Crypto Punk’tan ilham alan pikselli bir ekran.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.