Alt Coin

Cardano Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Sepetine Ekliyor!

Ünlü kripto ödeme şirketi Flexa, Cardano yatırımcıları için müjdeli haberi verdi. Platformun 17 Aralık’taki duyurusuna nazaran, “25 Days of Flexa” kampanyasının bir kesimi olarak, Cardano ağının lokal token’i olan ADA için takviye eklenecek. Artık kullanıcıların ABD’de Flexa ile ödeme yaptığı 40.000 noktada Cardano’da (ADA) kullanılabiliyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Flexa, ödeme yollarına Cardano (ADA)’yu ekliyor!

23 Kasım’da, “Cineworld Group’un bir yan kuruluşu ve ABD’deki en büyük ve coğrafik olarak en çeşitli tiyatro devrelerinden birinin operatörü” olan Regal, “önde gelen dijital ödeme ağı Flexa ile ortak olduğunu duyurdu. Regal’in basın açıklamasına nazaran, “Flexa ağı aracılığıyla Regal, bu yeni para ünitelerini inançlı ve emniyetli bir biçimde kabul ediyor. ADA öncesinde Flex’nın sepetinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Gemini doları (GUSD) bulunmaktaydı. Son duyuruya nazaran Flexa listesine eklenen ADA, artık Regal’in sinemalarında ödeme prosedürü olarak kullanılabilecek. Regal Pazarlama Müdürü Ken Thewes, “müşterilerimizin birden fazla kripto para tahlilleri ve daha inançlı ödeme teknikleri talep ettiğinden, yenilikçi bir iş platformuyla Flexa’yla ortak olduğumuz için minnettarız” dedi. Flexa’nın kurucu ortağı Trevor Filter ise iştirakinde temas ettiğini kullanım durumlarını vurguluyor:

Flexa, pazarlamacıların müşterileri için daha kolay, daha süratli ve daha inançlı ödeme seçenekleri sunmasına yardımcı olmaya kendini adamıştır ve bu, müşterileri için keyifli ve geniş çapta erişilebilir bir sinema tecrübesi yaratmaya kendini adamış olan Regal ile çalışmaktan inanılmaz derecede gurur duymamızın nedenlerinden yalnızca biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.