Kripto Haber

ChainLink Capital, 2 Kripto Fon için 100 Milyon Dolarlık Varlık Hedefliyor

Kripto odaklı risk sermayesi fonu ChainLink Capital Management, Luna ve ancak bu yıl fonların her biri için 100 milyon dolarlık varlığa ulaşmak için bir hedef belirledi, Genel Ortak Andrew Hoppin CoinDesk’e bir röportajda söyledi. Fonların yönetimi altında, geçen yılın sonunda sırasıyla yaklaşık 30 milyon dolar ve 13 milyon dolar vardı.

ChainLink Capital, Chainlink belirteci ve protokolü ile ilgili değildir ve Luna fonu, Terra blok zincirinin yerel belirteci olan LUNA’ya bağlı değildir.

2018’de kurulan ChainLink, çeşitlendirme ve kripto uzmanlarına erişim sağlamak için bir “fon fonu” stratejisini benimserken, “bu günlerde kriptoda hala oldukça bol olan” riskleri hafifletiyor,” dedi. New York Eyalet Senatosu.

Luna Fonu, geniş aile ve çoklu aile ofisleri tarafından desteklenmektedir. Bitcoin ve ethereum dahil olmak üzere jetonları yöneten hedge fonları ve borç verme ve stake etmeyi içeren likit jeton holdinglerinden getiri sağlayan fonları içerir. Holdingler, Coinbase ve takas edilemeyen token pazarı Rarible’ı içerir.

2020 sonbaharında başlatılan daha yeni Lakin Fonu, dijital varlık yatırımlarına daha risksiz bir yaklaşım benimseyen hedge fonları içeriyor. Fon, araştırma başkanı olarak blockchain analisti Willy Woo’yu kaydetti.

ChainLink’in ayrıca, şirketin “risk sermayesi tipi yatırımda ve ayrıca likit portföy yatırımında gerçekten iyi olma” terimi olan bir “likit girişim stratejisi” olduğunu söyledi.

“Kriptoya yatırım yapmanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyoruz, çünkü geleneksel teknoloji şirketi hisse senedi yatırımından farklı olarak, kriptoda likidite zaman çerçeveleri çok hızlı,” diye devam etti Hoppin.

2022 için yatırım eğilimleri hakkında sorulan Hoppin, bunun merkezi olmayan özerk organizasyonun (DAO) yılı olabileceğini söyledi.

Hoppin, “Yalnızca yatırım fırsatları açısından değil, dünyamızın çalışma şeklini yeniden düzenlemenin bir yolu açısından [DAO’lar] konusunda gerçekten heyecanlıyım” dedi.

Devamını oku: DAO’lar Kripto Girişim Sermayesinin Yerini Alacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.