Kripto Haber

Chia Network, Cüzdan Sahipleri için Yerel Eşler Arası Ticaret Hizmetlerini Başlattı

BitTorrent kurucusu Bram Cohen tarafından oluşturulan enerji verimli, blok zinciri ve akıllı işlem platformu Chia Network, Chia cüzdan sahipleri için yerel, eşler arası değişim hizmetleri başlatıyor, şirket Salı günü söyledi.

  • Offers adlı ürünü desteklemek için şirket, USDS’yi başlatmak için Stably ile ortaklık yaptığını ve onu Chia blok zincirindeki ilk dolar cinsinden sabit para haline getirdiğini söyledi. Stably, sarılmış bitcoin ve sarılmış etheri Chia blok zincirinde kullanılabilir hale getirecek.
  • Chia Başkanı ve COO Yeniden Hoffman yaptığı açıklamada, “Chia, eşler arası işlemleri daha güvenli ve kolay hale getirmek için kritik güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılıyor” dedi. “Teklifleri başlatmak, bu ihtiyaçları karşılamanın ilk adımıdır ve Stably ile ABD dolarına sabitlenmiş sabit paralar ve sarmalanmış kripto para birimleri sağlamak için ortaklığımız sürecin ayrılmaz bir parçasıdır. ”

Devamını Okuyun: Chia Ağı, Dünya Bankası’nın İklim Deposu İçin Prototip Geliştirecek

  • CoinDesk ile yaptığı bir telefon görüşmesinde Hoffman, en son girişimin Chia’nın girişimciler ve geliştiriciler olan “erken benimseyenlerden oluşan çekirdek topluluğu” ile bağlantı kurmasına yardımcı olacağını söyledi. Stabilcoinlerin, bir işletmenin karbon kredisi satın almak için (Chia) cüzdanına dolar değeri koyması için harika bir yol olduğunu ekledi. ”
  • Teklifler aracılığıyla, yapıcılar ve alıcılar olarak adlandırılan Chia cüzdan sahipleri ticaret teklifleri oluşturabilir ve kabul edebilir. Chia, hizmetin herhangi iki kullanıcının herhangi bir ücret, karşı taraf riski veya merkezi borsaları karakterize eden aracı koruyuculara ihtiyaç duymadan işlemleri güvenli bir şekilde tamamlamasına izin verdiğini söyledi.
  • Halka açık blok zincirlerinin enerji bağımlılığını azaltmayı amaçlayan San Francisco merkezli Chia, geçen yıl 500 milyon dolarlık bir değerleme ile D Serisi finansman turunda 61 milyon dolar topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.