Bitcoin

Çılgın Ripple İddiası: XRP Bu Rekor Düzeyleri Görebilir!

Tanınan kripto analistine nazaran Bitcoin mükemmel görünüyor, lakin XRP yakında tüm ilgiyi üzerine çekebilir. Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple (XRP)’in piyasa genelindeki en son geri çekilme sırasında güçlü makro dayanağı tuttuktan sonra parlak bir performans göstermeye hazır olabileceğini söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ripple için yeni bir kıssa mi?

Credible Crypto olarak bilinen takma isimli stratejist, 295.000 takipçisine Bitcoin’in (BTC) kusursuz göründüğünü ve BTC’nin şu anki fiyatının yaklaşık 3.000 dolar üzerinde olan 45.000 dolar işaretine kadar rastgele bir gerçek testle karşılaşmayacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

BTC burada mükemmel görünüyor. 45.000 dolara kadar direnç açısından pek bir şey yok. Yeşil bölge tutulduğu sürece (ki o denli olacağını varsayım ediyorum) önümüzdeki günlerde genel olarak üst taraflı bir beklenti var.

Analist daha sonra XRP‘nin piyasa kıymetine nazaran önde gelen kripto varlığından daha güçlü olduğunu ve sonunda üst gerçek yükselmeye hazır olabileceğini söyledi. Mevzu hakkında analist şöyle dedi:

BTC kısa mühlet evvel düşük düzeylerimizi 42.000 dolar ile süpürürken ve Ethereum kendi düzeyinin daha da altına düşerken, XRP bu düzeltmeyi inanılmaz derecede âlâ tuttu ve kendi fitil taban düzeylerine yaklaşmadı. En az dirençli yol üst görünüyor. Yakında tüm gözler XRP’de olabilir.

Geçen yılın Ağustos ayında Credible, XRP’nin boğa piyasasını 20 ila 30 dolar ortasında bir yerde bitirmesini beklediğini söyledi ve gayenin hala geçerli olduğunu söyledi. Analist, XRP ayılarının inancını kaybetmeye başladığı göz önüne alındığında, mevcut fiyatların parabolik bir yükseliş trendi için fırlatma rampası vazifesi görebileceğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Benim beklentim üst çıkmamız. En az direnç yolu, satıcıların bitkin göründüğünü ve piyasanın XRP’nin burada satmaktan daha düzgün olduğunu düşündüğünü, hasebiyle fiyatın yükselmesi gerektiğini söylemenin bir yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.