Alt Coin

Çılgın Yükseliş: Bu 7 Altcoin Tahtadan İnanılmaz Uçuyor!

Bitcoin ve genel altcoin piyasası toparlanmaya devam ederken genel piyasada 7 altcoin kıymet kazandı. Yazıya başlamadan evvel bu altcoin’lerin başkalarına kıyasla yeni ve bilinmedik olduğunu, ani bir yükseliş yaşadıklarını ve sert bir biçimde düşme mümkünlüğünün her vakit yüksek olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Piyasa hafif bir formda toparlanırken 7 altcoin sıçrama yaşadı

Piyasa genelinde en çok kıymet kazanan altcoin, yüzde 900 ile PAPPAY (PAPPAY) oldu. Geçtiğimiz günlerde 18 milyar token yaktığını açıklayan PAPPAY, internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para ünitesidir. İkinci olarak, metaverse odaklı olduğunu söyleyen bir göğüs coin olan FirstDog (FSD) yüzde 658’lik bir yükseliş yaşadı. FSD’yi, yüzde 535’lik bir yükseliş ile BrowniesSwap (BROWN) takip etti.

Dördüncü sırada, yüzde 393’lük kıymet artışı ile ROBOT SHIB SWAP (RBSHIB) yer alıyor. RBSHIB, ROBOT SHIB’nin idare tokenıdır. Proje; RBSHIB ile ticaret, farming, staking üzere süreçlerin yapılabileceğine dikkat çekiyor. Günün en çok yükselenleri listesinde RBSHIB’in akabinde yüzde 344 ile Bitsten Token (BST) yer alıyor. Bitsten Token, kendisini, Endonezya ve Asya’daki en büyük borsa olmayı hedefleyen Bitsten Borsasının mahallî tokenı olarak tanımlıyor.

UnderMineGold (UMG) isimli bir altcoin de yüzde 294’lük bir yükseliş ile listede yer aldı. Projenin açıklamasına nazaran Underminegold, NFT ve DeFi’ı entegre eden bir oyun projesi. Son olarak, MiniTesla (MINITESLA) isimli bir proje yüzde 260 yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.