Alt Coin

Çılgınlık Bitmiyor: 9 Şirketten Bu Göğüs Coin’e Destek!

Dokuz şirket, resmi Shiba Inu (SHIB) yakma cüzdanına sabit bir kar yüzdesi, satış yahut bir dolar fiyatı yakmayı vaat eden bir teşebbüs olan SHIB Burn Pledge için bir ortaya geldi. Göğüs coin projesi Shiba Inu’nun fiyatı, Ekim 2021’deki yükseliş koşusundan evvel olduğu üzere konsolide oluyor ve yazının yazıldığı sırada 0,00003348 dolardan süreç görüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Dokuz şirket, göğüs coin projesine dayanak için SHIB Burn Pledge’e katıldı

Shiba Inu, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi (ATH) olan 0,000889 dolara kadar olan etkileyici rallisinin akabinde yatay harekete girmeyi reddetti. Göğüs coin, Kraken borsasının listelenmesini açıkladıktan sonra Kasım 2022’nin sonlarında %30’luk bir koşuya sahipti. Shiba Inu şu anda üçgen biçiminde süreç görüyor.

Kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye nazaran, ileriye dönük olarak, iki şeyden biri olabilir: Mevcut düzeylerin aşılması, %18’lik bir yükselişi 0,0000399 dolarlık son tepelere hakikat tetikleyebilir. Daha fazla üst istikametli hareketler, 0,000055 ve 0,000065 dolarlık amaçları deneyebilir. Alternatif olarak, talep bölgesinin tekrar test edilmesi 0,000032 ila 0,000028 dolar ortasında takviye isteyebilir.

2022’den zar sıkıntı üç gün geçti ve Shiba Inu token yakma süreci sabit bir oranda ilerliyor üzere görünüyor. Bir kripto plak şirketi olan Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper, 3 Ocak’ta 2,75 milyon Shiba Inu token yakma haberini paylaştı. CEO, yakma kampanyasını 20 Ekim’de duyurmasından bu yana toplam 889.483.100 SHIB tokeninin yakıldığını duyurdu.

Büyük bir yakma kampanyasında, resmi SHIB yakma cüzdanına sabit bir kâr yüzdesi yakmayı vaat eden SHIB Burn Pledge’e katılan şirketler:

  1. Shiba Coffee Company: Shiba ekosistemini destekleyen bir kahve nakliye şirketi. Karının %100’ünün SHIB’yi satın almaya, %10’unun ise SHIB’yi yakmaya gideceğini belirtiyor.
  2. Bigger Entertainment: Sanatkarların SHIB’yi yakmak için telif fiyatlarının %20’sini bağışlamayı kabul ettiği, değişken SHIB yakma özelliğine sahip bir kripto plak şirketi.
  3. The Vibe Maquillage: SHIB’de yapılan tüm satışların %15’ini yakan bir kozmetik çizgisi.
  4. Marklien: Bir örme giysi mağazası. SHIB’yi ödeme prosedürü olarak kullanan tüm satın alma süreçlerinden yüzde yirmi beş yakılacaktır.
  5. Precious Paws: Köpek aksesuarları ve oyuncaklarında fırsatlar ve kârının %20’si SHIB’yi yakmak için kullanılacak.
  6. Cryptoon Network: Satışlarının yüzde yirmi beşi SHIB’yi yakmak için kullanılacak.
  7. Save The F**king Trees: Teçhizat ve sanattan elde edilen çıkarın yüzde yetmiş beşi yanmaya gidecek.
  8. THE SHIBETTES | 1/1 NFTs: NFT satışlarından elde edilen gelirin bir yüzdesini yakacak.
  9. Shiba Search: Reklam gelirinin bir yüzdesini yakacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.