Alt Coin

Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı!

Bitcoin ve büyük altcoin’ler düşüş yaşarken 3 metaverse coin bedel artışı sergiledi. Kriptokoin.com olarak, günün en çok yükselen metaverse coin’lerini inceleyeceğiz. Lakin yazıya başlamadan evvel bu coin’lerin yeni projeler olduğunu, hasebiyle yükselişleri kadar süratli bir formda çökebileceklerini belirtmekte yarar var.

Büyük kripto paralar düşerken 3 metaverse coin ivme kazandı

Öncelikle Nisan 2021’de piyasaya sürülen PAPPAY, geçtiğimiz gün boyunca yüzde 1.069’luk bir yükseliş yaşadı.  Proje, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kurulmuş bir kripto ödeme aracı ve pasif gelir sağlayıcı platformu olduğunu söylüyor. Açıklamalarına nazaran PAPPAY, kalkınma ve şeffaflığa değer veren toplum odaklı bir projedir. Para ünitesini elinde tutmak, yatırımcılara süreç fiyatlarının yüzde 5’inin yine dağıtılmasını sağlar.

İkinci olarak, Metaland DAO (META) geçtiğimiz gün boyunca yüzde 1.899’luk bir artış sergiledi. Metaland DAO, BSC Blockchain’i tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Metaland, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasını, deneyimlemesini ve bunlardan para kazanmasını sağlar. İsminden da anlaşılacağı üzere Metaland, oyuncuların oyun tecrübelerini oluşturmalarına, varlıklara sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına imkan tanıyan sanal bir dünyadır. Metaland, içerik oluşturucu hakları ve mülkiyet problemlerini çözmeyi amaçlıyor ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin merkezi denetimini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Son olarak, GovWorld (GOV) yüzde 8.700 yükseldi. GOV; Metaverse, NFT ve altcoin projelerine odaklanan bir BSC utility tokenıdır. GovWorld, rastgele bir NFT yahut onaylanmış altcoin’i teminatlandırabilen, çok zincirli, özelleştirilebilir bir p2p ödünç verme platformudur. Yatırımcıların yüz binlerce dolarlık bir yönetişim tokenını elinde bulundurabilmelerini sağlayacak portföy meselesini çözmeyi ve öteki yatırımlara kıyasla yalnızca küçük bir ölçü yatırım yapmayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.