Alt Coin

Çılgınlık: Bu Göğüs Coin, Ethereum’u Geçti!

WhaleStats analitik platformu tarafından yakın vakitte yayınlanan datalara nazaran, göğüs coin projesi şirin Baby Doge Coin (BabyDoge), en büyük 1.000 Binance Smart Chain (BSC) cüzdanının sahipleri ortasında en fazla trade edilen kripto para ünitesi olarak önder altcoin Ethereum’u (ETH) geçti. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

BabyDoge, en büyük 1.000 BSC balinası tarafından en çok trade edilen token sıralamasında ETH’yi geçti. BabyDoge fiyatı son 24 saatte %7,3 artarak, 0,000000004166 dolar oldu. BabyDogeCoin, SHIB’nin müsaadeden mi gidecek?

Göğüs coin projesi BabyDoge, ETH’yi devirdi

Baby Doge Coin, süreç suratlarını artırmak hedefiyle vakitle daha kıt hale geleceğinden, esinlendiği ünlü Dogecoin’in “geliştirilmiş” bir formu olduğunu tez eden “hiper-deflasyonist” bir token olarak biliniyor. WhaleStats analitik platformunun datalarına nazaran, göğüs coin projesi en büyük 1.000 BSC cüzdanı ortasında trade edilen kripto sıralamasında ETH’yi devirdi. Bununla birlikte, genel olarak ETH en çok süreç gören token olmaya devam ediyor. En çok satın alınan 10 kripto para listesinde BabyDoge, Binance Coin’den (BNB) sonra ikinci sırada yer alıyor.

Trend olan bu göğüs coin projesi tarafından elde edilen bir öbür rekor ise, holder sayısında görülüyor. WhaleStats ayrıyeten, mevcut BabyDoge holder’larının sayısının bir hafta evvel 1.325.042’den 1.360.410’a yükseldiğini bildirdi. WhaleStats’a nazaran şu anda, en büyük BNB balinaları tarafından kripto adreslerinde 3.932.818 dolar kıymetinde toplam 937.273.486.501.487 BabyDoge saklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.