Alt Coin

Çılgınlık: Elon Musk Tweetiyle Bu Altcoin Yüzde 4.000 Yaptı!

Göğüs coin projelerinin en baskın devirlerinden biri olan Noel’de, Elon Musk’un tweet’inde geçen BSC tabanlı bir altcoin projesi %4.000 yaptı. Günün ilerleyen saatlerinde patlama %1.700’e kadar soğurken, misal çıkışları yakalan farklı meme’lerde görüldü. Gelin, 26 Aralık’ta yaşananlara göz atalım.

Bu altcoin projeleri %1.000’i aştı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bugün, CoinMarketCap listelerinde 3 altcoin %1.000’in üzerinde performanslar kaydetti. %4.000’le birinci sıraya yerleşen Santa Floki (HOHOHO), Binance Smart Chain’in üzerinde piyasaya sürülen bir BEP20 token’idir. HOHOHO token, çıkarlarının değerli bir kısmını kaybetmeden evvel bugün erken saatlerde %3.944 yükseldi. Bu patlamanın nedeni, Tesla CEO’su Elon Musk’un aşağıdaki “Floki Santa” tweet’iydi. Musk’ın tweet’i anında takipçileri ortasında bir hit oldu ve 240.000’den fazla beğeni aldı. Resme, token’in ismine uygun bir halde benzeyen “Floki Santa” başlığı eşlik etti.

Santa Floki, Parabolic8 isimli anonim geliştiricilerden oluşan bir takım tarafından hayata geçirildi. Bağışların akıllı kontratlarına eklenmesiyle Binance Smart Chain’de hayır işleri ile ilgili önde gelen proje olmayı hedefliyor. Noel’den ilham alan kripto para ünitesi, Musk’ın köpeğinden ilham alan bir göğüs token olan Floki’yle rekabet ediyor.

Göğüs coin’lerin riskleri!

Binance ağı düşük süreç fiyatlarıyla bu yıl popülerlik kazandı. Akıllı mukavele Blockchain’i giriş pürüzünün düşük olması nedeniyle dolandırıcılık için bir üreme alanı haline geldi. Son örneklerden Squid Game’den ilham alan bir token, Ekim ayının sonlarında BSC’de piyasaya sürüldü ve hype akabinde geriye yalnızca mağdurlarını bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.