Alt Coin

Çılgınlık: Ethereum Balinaları Bu Altcoin’den Zulalıyor!

Piyasa kıymetine nazaran 14.sıraya gerileyen Shiba Inu, günlük volatilitede bir diğer düşüş rekoru kırarken, Ethereum balinaları evvelki ilgisini kaybediyor. WhaleStats datalarına nazaran Ethereum balinaları artık bu altcoin’den zulalıyor…

SHIB üçüncü sıraya geriledi

Yazım sırasında, Shiba Inu balinalar ve en büyük Ethereum cüzdanları ortasında ikinci sıradaki yerini kaybediyor. Ayrıyeten %5.9 dominans ile üçüncü sırada yer alırken, bir sonraki muhalefeti “diğer tokenlerin” büyük konumu olmaya devam ediyor. Piyasa bilgilerine nazaran SHIB, düzgün bir formda izlenemeyen 14 milyar dolardan fazla çeşitli küçük token’lere sahip. Ayrıyeten SHIB’i basitçe etrafa saçan bir balina, yakın vakitte büyük ölçülerde SHIB’i airdrop olarak dağıttı. Whalestats datalarına nazaran Ethereum hariç tüm token’lerin toplam varlığı aşağıdaki üzeredir. Meta %10.05, başka tokenler kümesi %7.67 ve Shiba Inu %5.9 ile birinci üçü oluşturuyor.

Ethereum tabanlı SHIB, volatilitede yeni taban düzeylere ulaştı

Göğüs token’in piyasa performansı tarafsız kalsa da, SHIB her iki tarafta hareketine devam edemiyor. Tıpkı vakit son birkaç gün içinde süreç hacmi de değerli ölçüde düştü. Bunun nedeni, 3-4 Aralık başlangıçlı düzeltme nedeniyle yatırıcıların ilgisizliği olabilir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız WhaleStats bilgilerine nazaran, balinalar mevcut düzeltme esnasında Shiba Inu token’i cüzdanlarında tutuyordu ve ekleme yapıyordu. Lakin, son datalara nazaran satın alma gücü öteki bir ralliyi körükleyemedi ve SHIB’in kaybı %60’a ulaştı. Yazım sırasında Shiba, günlük %1.15 artış ve haftalık %8.63 düşüşle 0.00003377 dolardan süreç görüyor. Göğüs token, düzeltmeden evvelki pahasının %3’ünü kaybederken, çabucak akabinde %10’luk bir geri çekilmeden evvel 12 Aralık’ta %13 kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.