Alt Coin

CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi!

CNBC analisti Brian Kelly, 2022’de yakından takip edilebilecek ve büyük fiyat hareketleri beklediği 3 metaverse coin projesini paylaşıyor. Gelin, Kelly’nin tahlillerine ve beklentilerine göz atalım.

Analist metaverse coin ekosisteminin büyüme suratına odaklanıyor

BKCM’nin CEO’su Brian Kelly, yakın tarihli CNBC Fast Money’ye iştirakinde, 3 metaverse coin projesinin daha tanınan hale geldikçe patlama yaşayacağını söyledi. Analiste nazaran bunlardan birinci olan Decentraland (MANA), toplumsal medya devi Facebook’un pay senetlerinin patlamasının benzerini yapacak biçimde yükselebilir. Kelly, kestirimlerini çok kolay bir denkleme dayandırıyor:

Decentraland’de gayrimenkul satın alabilir, mağaza vitrinleri satın alabilir, sanal olarak birçok farklı şey yapabilirsiniz. Ve bu sanal dünyanın para ünitesi MANA’dır. Ağ tesiri hakkında, tıpkı Facebook’un büyümesi üzere, Facebook payının fiyatı da arttı. Bu ağlar büyüdükçe ve bu sanal dünyalar büyüdükçe, temeldeki para ünitesinin, temeldeki iktisada hizmet etmek için büyümesi gerekiyor.

Analist, bir oyna-kazan ekosistemine dikkat çekiyor

Sırada, oyuncuların oynayarak kripto para kazanabileceği, bunlarla ticaret yapabileceği merkezi olmayan bir oyun cihanı olan Axie Infinity (AXS) var. Analist, giderek büyüyen metaverse ekosistemiyle AXS’nin nasıl bedel kazanacağını paylaşıyor:

Bu bir oyna-kazan oyunu. Bu yıl nitekim gangsterler üzere sahneye çıktı. Ve hepsi ağ tesiri ile ilgili. Bu oyun büyümeye devam ettiği sürece, AXS’nin bedeli bu ağla birlikte artacaktır.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini aktardığımız Kelly’nin son seçimi, Ethereum tabanlı Blockchain oyun ekosistemi olan Sandbox (SAND). CNBC analisti, öbür metaverse coin’lerde olduğu üzere, ana akım hale gelmenin SAND fiyatını yükselteceğini söylüyor:

Sandbox ağı büyüdükçe, para ünitesi de temel iktisada hizmet etmek için onunla birlikte büyüme eğiliminde olacak.

  • Sandbox (SAND), yazım sırasında 5.91 dolardan süreç görüyor. SAND, geçen yıl boyunca %16.800’ün üzerinde arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.