Alt Coin

Coinbase 4 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Adeta Uçuyor!

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa INV, LQTY, NCT ve PRO’ya yönelik yatırma süreçlerini açtı. Borsanın açıklamasına bakılırsa altcoin’ler için trading süreçleri gerekli kaideler sağlanırsa yarın etkin olacak. Altcoin fiyatları haberin tesiriyle fırladı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor! İşte ayrıntılar

Öncü Bitcoin borsası Coinbase Pro, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa INV, LQTY, NCT ve PRO’yu platformuna ekliyor. Borsa bu altcoin’ler için yatırma süreçlerini açtı, fakat trading süreçleri gerekli kaideler sağlanırsa yarın etkin olacak. Altcoin fiyatları haberin tesiriyle fırladı. İşte ayrıntılı bilgiler:

  • Inverse Finance (INV) yüzde 50’lik bir artış gördü.
  • Liquity (LQTY) yüzde 18’den fazla arttı.
  • PolySwarm (NCT) yüzde 180’lik bir ralli yaptı.
  • Propy (PRO) yüzde 78’den fazla arttı.

Coinbase Pro’ya eklenen 4 altcoin’i tanıyalım

Inverse Finance (INV), borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak için merkezi olmayan bir platform olan Inverse Finance’a güç veren bir Ethereum tokenidir. INV, Inverse Finance eserlerini yönetmek için kullanılır ve gelecekteki yükseltmeler için oy kullanmak için kullanılabilir.

Liquity (LQTY), ETH‘yi teminat olarak kullanan %0 faizli krediler için merkezi olmayan bir borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum tokenidir. Krediler, LUSD ismi verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen fiyatların bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilirler.

PolySwarm (NCT), makus emelli yazılımları tespit etmek için bir topluluk ve ağ olan PolySwarm’a güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. NCT mükafatları, ilgili siber güvenlik bilgilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır.

Propy (PRO), memleketler arası gayrimenkul süreçleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. PRO tokeni, tapu ve tapu mukavelelerini değiştirmek ve oluşturmak üzere platform fiyatlarını ödemek için kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.