Kripto Haber

Coinbase, Ayrı Yönetilen Hesaplar Sunmak için One River ile Bir Araya Geldi

Kripto para birimi fon yöneticisi One River Digital Asset Management, geleneksel yatırım fonlarına popüler bir alternatif olan ayrı olarak yönetilen hesaplar (SMA) sunmak için ABD borsası Coinbase (COIN) ile işbirliği yaptı. varlıklı yatırımcıların varlıkları doğrudan elinde tuttuğu ve harici bir varlık yöneticisi kullandığı finansman.

Cuma günü bir blog gönderisinde duyurulduğunda, Coinbase Prime müşterileri One River’ın ticaret uzmanlığından yararlanmak için ONE Digital SMA’yı kullanabilirler tüm varlıklarını Prime platformunda veya Coinbase Custody’de tutmak.

Coinbase Prime müşterileri, dijital varlıklara kendi ayrılmış hesaplarında sahip olmayı tercih ederler, ancak aynı kalitede yatırım yönetimi hizmetleri de isterler Coinbase Kurumsal Başkanı Brett Tejpaul’a göre geleneksel yatırımlara alışkınlar.

Tejpaul yaptığı açıklamada, “TEK Dijital SMA her iki dünyanın da en iyisidir” dedi. “Coinbase Prime ve One River Digital’in kurumsal sınıf yatırım ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla pazar lideri erişim ve güvenli saklama sağlıyor.”

Coinbase, SMA sunan ilk borsa değil. Geçen yılın sonlarında, New York City merkezli kripto borsası Gemini, yatırımcılara yeni bir dijital varlık SMA platformu sunmak için 3iQ Digital Assets ve dijital varlık yöneticisi Bitria ile bir araya geldi. İkizler daha sonra Bitria’yı satın aldı.

Coinbase, One River Asset’in kripto para odaklı bir yan kuruluşu olan One River Digital için 41 milyon dolarlık A Serisi fonlama turunda yatırımcıydı Management, yaklaşık 2,5 milyar dolarlık kurumsal varlığı yöneten Greenwich merkezli bir yatırım firması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.