Alt Coin

Coinbase, Bu 8 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Eklendiler!

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase, sekiz yeni altcoin projesini ekleyerek saklama hizmetlerini genişletiyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coinbase, sekiz yeni altcoin ekliyor!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, bir çift tweet’te, Coinbase Custody’in bir modülü olan 150’den fazla varlık listesine sekiz yeni kripto para eklediğini söylüyor. Coinbase Custody, büyük parası olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmetidir. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük ölçülerde kripto para depolamak için epey inançlı bir yol sağlamak üzere tasarlandı.

Coinbase’den birinci onay alan, mahallî token’ı işletmelerin ve kuruluşların kritik bilgileri büsbütün merkezi olmayan bir biçimde inançlı bir biçimde depolamasına ve yönetmesine yardımcı olan bir data idare sistemine güç veren OriginTrail (TRAC) oldu. TRAC tokeni, ağdaki data sürece ve depolama fiyatlarını ödemek için tasarlandı.

Coinbase, Function X ve ENS’i de kabul ediyor

Function X (FX), klâsik yatırım ile Blockchain teknolojisinin sunduğu imkanlar ortasındaki boşluğu doldurarak, finansal alan için yeni jenerasyon bir öncü olarak kendini gösteriyor. Coinbase’in saklama hizmetine eklediği FX tokeni Ethereum üzerinde çalışır. Ayrıca Coinbase soğuk cüzdan listesine katılan bir öteki altcoin,  Ethereum Name Service (ENS). Projenin web sitesinde mevzuya yönelik şu sözler yer alıyor:

Ethereum Name Service (ENS), Ethereum Blockchain’ine dayanan dağıtık, açık ve genişletilebilir bir isimlendirme sistemidir. ENS’nin işi, ‘alice.eth’ üzere insan tarafından okunabilen isimleri Ethereum adresleri, başka kripto para ünitesi adresleri, içerik karmaları ve meta bilgiler üzere makine tarafından okunabilen tanımlayıcılarla eşlemektir.

Bu altcoin’ler ve Alchemix (ALCX) Coinbase Custody’e eklendi

Sıradaki altcoin, Blockchain tabanlı güvenlik ağının bir modülü olarak çok taraflı hesaplamayı kullanan saklılık odaklı ARPA Chain (ARPA)’dır. Otomatik kripto alım satım platformu KRYLL (KRL), kullanıcıların çeşitli alım satım stratejilerine göz atmalarını, oluşturmalarını ve test etmelerini ve nasıl performans gösterdiklerini görmelerini sağlamak için tasarlandı. Bu altcoin’ler ve Alchemix (ALCX) Coinbase Custody’e eklendi.

Coinbase Custody’e eklenen GYEN (GYEN), Japon yenine sabitlenmiş, Ethereum takviyeli bir sabit paradır. Şu anda bir sentin 8/10’u kıymetinde olan GYEN, Kasım ayından bu yana Coinbase borsasında da mevcut. Coinbase dayanağı alan son altcoin, yapılandırılmış eserleri kripto para piyasasına getirmeyi amaçlayan DeFi protokolü Ribbon Finance (RBN)’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.