Alt Coin

Coinbase Bu Metaverse Coin’i Seçti: İştirak Yaptılar!

Bir metaverse coin olan YGG, daha fazla burs sunmak için Coinbase ile işbirliği yaptı. Bu sırada, ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, türev borsası FairX’i satın alacağını açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Coinbase ile metaverse coin YGG iştirak kuruyor

Blockchain tabanlı oyunları teşvik eden merkezi olmayan özerk tertip (DAO) – Yield Guild Games (YGG) – son vakitlerde giderek daha fazla oyuncunun play-to-earn bursları istediğini açıkladı. Bu talep doğrultusunda grup, en yeni ortağı olarak kripto para devi Coinbase’i karşıladı. YGG, teşebbüsün dünya çapında yeni oyuncular eklemesine müsaade vereceğine dair umutlarını artırdı. Başka bir açıklamada Coinbase, projeye iştirakini da duyurdu. Metaverse’in bir savunucusu olarak, ticaret platformu sanayinin bu tarafını “desteklemekten heyecan duyduğunu” söyledi.

Yield Guild Games, gayesini, “dünyanın en büyük sanal iktisadını geliştirmek, faydayı en üst seviyeye çıkarmak ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmak için varlıklarını optimize etmek” olarak açıklıyor. Merkezi olmayan oyunlarda, Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yaparak para kazanan bir oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturdu. YGG, yazım sırasında 4.57 dolardan süreç görüyor. 20 Kasım 2021’de gördüğü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 11.5 doların yüzde 60 kadar altından el değiştiriyor.  

Bu sırada Coinbase, Emtia Vadeli Süreçler Ticaret Komitesi (CFTC) tarafından düzenlenen bir türev borsası olan FairX’i yakında satın alacağını da açıkladı. Bu atak, Coinbase’in “yatırımcıların aradığı sağlam ve bütünsel ticaret ortamı” yaratma isteği ile paralel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.