Alt Coin

Coinbase Listeledi ve Fiyat Zıpladı: Shping Coin (SHPING) Nedir?

Tüketicileri en sevdikleri markalarla etkileşime girdiklerinde ödüllendiren bir altcoin, ABD’nin en güzel kripto borsası Coinbase tarafından listeleniyor. Bu sürpriz listelemenin akabinde kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Pekala Shping Coin (SHPING) nedir? Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coinbase yeni bir altcoin listeliyor: Shping Coin (SHPING)!

Coinbase, yayınladığı bir tweet’te Shping Coin’in (SHPING) uygun likidite şartları karşılandığında Coinbase Pro’da süreç görmeye başlayacağını söyledi. SHPING, alışveriş yapanların fiyatları karşılaştırarak, barkodları tarayarak, görüntü izleyerek ve eser incelemeleri yazarak mükafatlar kazanmalarını sağlayan Shping Uygulamasına güç veren bir Ethereum tokenidir.

Coinbase listelemesinin haberi, SHPING’i yalnızca birkaç saat içinde 0,015 dolardan 0,068 dolara gönderdi. Bu da şaşırtan bir %353 artışa işaret ediyor. Shping Coin daha sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.102 dolarlık düzeylere tırmanmadan evvel sert bir halde düzeltildi. Bununla birlikte, SHPING o vakitten beri bir defa daha güçlü bir formda düştü ve yazı yazılırken 0.035 dolardan el değiştiriyor.

Shping Coin (SHPING) nedir?

Shping Coin (SHPING) nedir? sorusuna birlikte karşılık arayalım. Shping, iştirakçi markalara ve kuruluşlara Shping uygulamasını kullanan alışveriş yapanları “Shping Coin” isimli tokeniyle ödüllendirme fırsatı sunan yenilikçi bir alışverişçi/pazarlama ekosistemi olarak tanımlanabilir.  Alışveriş yapanlar için mükafatlar ve tasarruflara ek olarak, projenin web sitesinde markaların da hizmetlerinden yararlanacağı belirtiliyor. Sitede hususa yönelik şu açıklama bulunuyor:

Birden çok kanal aracılığıyla istediğiniz vakit basitçe tekrar etkileşim kurabileceğiniz bir marka takipçi kitlesi oluşturun. Tüm pazarlama kanallarında kullanmak için müşteri profilinize ait detaylı bilgiler edinin.

Shping’in halihazırda Vegemite, Gaia Skin and Body ve Heinz Baby Basics dahil olmak üzere birçok marka paydaşlığı bulunmaktadır. Coinbase, altcoin’in USD ve Tether (USDT) ile eşleştirilmiş olarak ticarete açık olacağını söylüyor. 

Hedefi ve projenin ayrıntıları nelerdir?

Shping uygulaması, markaların tüketicileri iştirakleri ve sadakatleri için ödüllendirmesine yardımcı olmak için kendi kripto para ünitesi Shping Coin’i kullanır. Her şey bir barkodu tarayarak başlar ve daha sonra kullanıcı görüntüleri izlediği, eser incelemeleri yazdığı, markalarla irtibat kurduğu ve satın alma makbuzlarını taradığı için ödüllendirilebilir. Coin ayrıyeten borsalar aracılığıyla alınıp satılabilir ve Shping Coin yararlarınızı taşınabilir uygulama aracılığıyla nakit olarak çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.