Kripto Haber

Coinbase Prime, Enfüzyon Sistemine Bağlantıyla Kurumsal Kripto Ticaretini Kolaylaştıracak

Kripto borsası Coinbase (Nasdaq: COIN), Coinbase Prime’daki kurumsal müşterilere kripto işlemlerini düzene sokmanın bir yolunu sunmak için yatırım yönetimi yazılımı sağlayıcısı Enfusion’ın Sipariş Yürütme Yönetim Sistemine bağlanacağını söyledi.

Bağlantı, bir Coinbase Prime hesabına sahip Enfusion müşterilerinin doğrudan kripto varlıklarıyla ticaret yapabilecekleri ve böylece Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre kriptoyu tüm portföylerinin bir parçası olarak görselleştirebilecekleri anlamına geliyor. Hedge fonları ve aile ofisleri tarafından yaygın olarak kullanılan Enfusion platformu, yatırımcıların tek bir sistemde birden fazla varlığa erişmesine olanak tanır.

Enfusion ile yapılan ortaklık, Coinbase’in kripto ticaretine yönelik kurumsal ilginin devam eden büyümesine bahse girdiğini ve büyük oyunculara kur yapmak için hamleler yaptığını gösteriyor. Kripto pazarı genişledikçe, kurumsal ticaret, Coinbase’in genel ticaret hacminin giderek daha büyük bir yüzdesini oluşturuyor.

Coinbase’in hayal kırıklığı yaratan üçüncü çeyrek kazançlarının gösterdiği gibi, kurumsal tüccarlar, düşük oynaklık dönemlerinde daha az aktif hale gelen perakende tüccarlardan daha güvenilir bir gelir kaynağı sunuyor.

Enfusion müşterileri, sistemi aracılığıyla Coinbase Prime’a erişebilecek ve aynı zamanda Coinbase Prime üyesiyse kripto varlıklarını takas etmek ve yönetmek için kullanabilecek.

Entegrasyonun 2022’nin ikinci çeyreğinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.