Alt Coin

Coinbase Yöneticisi, Bu 2 Altcoin’i Belirledi: Değerli Gelişmeler Olacak!

Coinbase’nin üst seviye bir yöneticisi, Web3 ve kripto para piyasasına dair 2022 öngörülerini yayınladı. Toplam 10 başlıkta toplanan tahlillerde, birinci katman (L1) Blockchain’lerin ve DeFi’nin geleceğine yer veriliyor. Bu tabanda öne çıkan 2 altcoin projesine de ayrıyeten dikkat çekildi. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Coinbase yöneticisi, 2 altcoin projesinin altını çizdi

Birebir vakitte eski bir Google çalışanı olan Surojit Chatterjee, şirkete dair yeni bir blog gönderisinde Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) 2022’de değerli bir yol kat edebileceğini ve yeni birinci katman tahlillerinin ortaya çıkabileceğini paylaşıyor:

Gelecek yüz milyon kullanıcıyı kripto ve Web3’e davet ederken, ETH için ölçeklenebilirlik zorluklarının artması olası. Solana, Avalanche ve öteki katman-1 Blockchain’lerinin gücü, gelecekte multi chain bir dünyada yaşayacağımızı gösteriyor. Ayrıyeten oyun yahut toplumsal medya üzere belli kullanım durumlarına odaklanan daha yeni L1 Blockchain’lerin ortaya çıktığını göreceğiz.

Chatterjee ayrıyeten, DeFi protokollerinin düzenleyici çerçeveyle bütünleşeceğini ve bu nedenle büyük kurumların merkezsiz finans bölümünde daha büyük bir rol alabileceğini söyledi. Coinbase yetkilisi, DeFi platformlarının müşterinizi tanıyın (KYC) doğrulama standartlarıyla birlikte düzenlemeleri memnuniyetle karşılamasının yatırımcıları kesime dahil edebileceğini de düşünüyor:

Kurumlar hala DeFi’ye katılmakta tereddüt ediyor. Kurumlar, sadece KYC sürecini tamamlamış bilinen karşı taraflarla süreç yaptıklarını doğrulamak isterler. Düzenlenmiş DeFi ve on-chain KYC onayının artması, kurumların DeFi’ye itimat duymasına yardımcı olacak.

Surojit Chatterjee: Markalar geliştirmek için NFT kullanacak

Yönetici son olarak, önde gelen markaların metaverse odaklı projelerle iştirak kurarak ve NFT’ler kullanarak Coca-Cola ve Charmin’in müsaadeden gideceğini varsayım ediyor:

NFT’leri kullanan daha enteresan marka pazarlama teşebbüsleri görmemiz mümkün. NFT’ler ve metaverse, markalar için yeni Instagram olacak. Ve tıpkı Instagram’da olduğu üzere, birçok marka NFT olarak başlayabilir. Ayrıyeten çok daha fazla sayıda ünlünün de kendi ferdî markalarını geliştirmek için NFT’leri kullandığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.