Kripto Haber

CoinFund, Franklin Templeton Geri NFT Girişim Stüdyosu Metaversal 50 Milyon Dolarlık Artışla

NFT girişim stüdyosu Metaversal, Salı günü yaptığı açıklamada, CoinFund ve Foxhaven liderliğindeki 50 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu artırdığını duyurdu.

  • Karşılaştırılamayan token firması, fonu portföyünü büyütmek ve açık bir metaverse oluşturmaya çalışan şirketleri desteklemek için kullanacağını söylüyor.
  • NFT’ye olan ilgi, Salı günü tüm zamanların satışlarında 1 milyar doları geride bırakan Bored Ape Yacht Club gibi projelerle yeniden yükselişe geçti.
  • Bağlam açısından Metaversal, ConstitutionDAO’daki ilk kurumsal yatırımcıydı ve bugüne kadar 750’den fazla NFT topladı.
  • Bir basın açıklamasına göre, Collab+Currency, Dapper Labs, Digital Currency Group (DCG), Franklin Templeton ve Rarible de finansman turuna katıldı. (DCG, editoryal olarak bağımsız bir CoinDesk’in ana şirketidir.)
  • Girişim stüdyosu, popüler NFT platformu NBA Top Shot’un yaratıcısı Dapper Labs ve bir NFT pazarı olan Rarible ile yakın gelecekte işbirliği yapmayı planladığını söyledi.
  • Metaversal CEO’su Yossi Hasson yaptığı açıklamada, “Önde gelen blockchain ve teknoloji yatırımcılarından bazılarını kültürümüzün sonsuz hikayelerine yatırım yapma misyonumuza davet etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Daha fazlasını okuyun: LinksDAO NFT Satış Kitapları İlk Gerçek Bir Golf Sahası Satın Almaya Doğru 10 Milyon Dolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.