Alt Coin

CoinMarketCap Açıkladı: Yatırımcılar, Bu 4 Altcoin’i İzliyor!

Shiba Inu, Bitcoin, Dogecoin, Ethereum ve Cardano 2021’in en çok izlenen kriptoları olarak ortaya çıktı. Köpek tabanlı göğüs coin Shiba Inu (SHIB), bu yılın büyük kısmında çok tanınan oldu. Yıl sona ererken, tanınan altcoin projesi SHIB’in platform kullanıcıları tarafından en çok izlenen kripto para ünitesi olduğuna dikkat çeken CoinMarketCap, büyük popülaritesine dikkat çekti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Çok izlenen altcoin projeleri

CoinMarketCap, Shiba Inu’nun piyasa pahasına nazaran 13. en büyük kripto para ünitesi olmasına karşın, kullanıcıların platformda 188 milyondan fazla kere araması nedeniyle, yılın en çok önemsenen kripto para ünitesi olduğunu vurguladı. SHIB, sitede 145 milyondan fazla hit alan pazar önderi Bitcoin tarafından yakından takip edildi. Beklendiği üzere, önde gelen köpek temalı göğüs parası Dogecoin, Cardano ve Ethereum ile birlikte listeye girdi. Bunlar sırasıyla 107 milyon, 86 milyon ve 81 milyondan fazla izlendi.

SHIB’nin hakimiyeti, göğüs coinin toplumsal medyadaki tartışmalarda değerli oranda artış gördüğü için beklenmedik bir durum değil. SHIB’nin Twitter ve Reddit tartışmalarındaki kelamları yaklaşık %16.000 artış gördü. Muazzam popülaritesine karşın, SHIB’nin fiyatı son vakitlerde dalgalıydı. SHIB şu anda CoinMarketCap bilgilerine nazaran gün için %3,06 düşüşle yaklaşık 0,000037 dolardan süreç görüyor ve Ekim ayında ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,000087 dolardan %57,5’lik büyük bir düşüş. Fiyat, Ethereum balinalarından yapılan büyük alımların akabinde hafta boyunca keskin bir artış gördü. Tek bir balina, 4 trilyon SHIB tokeni elde etmek için 136 milyon doların üzerinde para harcadı. Yılbaşı dönemi, etkileyici performanslar sergileyen başka kripto para ünitelerini de görüyor. Dün, pazar önderi Bitcoin, Aralık ayının başından beri birinci defa 51.500 dolar fiyat düzeyini geçti. Piyasadaki net performans gösterenlerden biri, gün içinde %3.41 artışla ve şu anda 0.18 dolardan süreç gören Dogecoin oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.