Kripto Haber

Crypto Exchange Apifiny, 530 Milyon Dolarlık SPAC Birleşmesi Yoluyla Halka Açılıyor

Kurumsal yatırımcılar için bir dijital varlık ticaret ağı olan Apfiny Group, özel amaçlı bir satın alma şirketi olan Abri SPAC I, Inc ile ters birleşme yoluyla halka açılma planlarını duyurdu. İşlemin üçüncü çeyrekte kapanması bekleniyor ve Apifiny daha sonra Nasdaq’ta listelenecek.

  • Birleşik şirketin proforma kurumsal değeri, Abri’nin emanet hesabında tutulan 57 milyon $’a kadar nakit dahil olmak üzere yaklaşık 530 milyon $’dır.
  • Apifiny’nin kurucusu ve CEO’su Haohan Xu CoinDesk’e verdiği bir basın açıklamasında, “Bugünkü birleşme, hissedarlarımız için değer yaratma yolunda önemli bir kilometre taşı ve büyümemizin yanı sıra dijital varlık pazarlarının büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak bir dönüm noktası” dedi.
  • 2018 yılında kurulan New York City merkezli Apifiny, 25 borsada küresel fiyat keşfi, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı likidite ve kurumsal düzeyde güvenlik ve uyumluluk ile bir ticaret ağı sunmaktadır.
  • Apifiny, Huobi Küresel, OKEx, Kucoin, OKCoin ve Blockchain dahil olmak üzere bir dizi yüksek hacimli dijital varlık borsası ile ortaklıklara sahiptir. com borsaları.
  • Apifiny yönetim kurulu, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) eski Başkan Yardımcısı Tim Murphy ve Ernst & Young’ın eski ortağı Laurence Charney’den oluşuyor.

Daha fazlasını okuyun: Apifiny, Profesyonel Kripto Tüccarları için ‘Takas Değişimi’ Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.