Kripto Bilgi

Crypto Exchange BitMEX, Kullanıcılara 1.5 Milyon BMEX Jetonunu Airdropla Gönderiyor

Kripto borsası BitMEX, perakende ilgiyi canlandırmak için ilk yerel jetonları olan 1.5 milyon BMEX’i kullanıcılara havadan attı. Jetonlar, bir kullanıcının borsadaki önceki etkinliğine dayalı olarak havaya bırakıldı.

  • Ethereum tabanlı jetonlar, 5 yıllık bir hakediş sözleşmesine kilitlenir ve maksimum 450 milyon arza sahiptir. Bunlar, yeni ve mevcut BitMEX kullanıcılarını ödüllendirmek ve işlem ücretlerinde indirim almalarını sağlamak için kullanılacak.
  • Jetonlar şu şekilde dağıtılır: %5’i gelecekteki airdroplar için, %20’si BMEX spot ticareti başlatıldığında likidite sağlanması için, %20’si BitMEX çalışan teşvikleri için, %30’u pazarlama ve bağlı kuruluş ödülleri için ve %25’i ise uzun vadeli rezerv.
  • BitMEX, token litepaper’ında BMEX tokenlerinin borsanın hizmetleri genişletmesine ve daha yeni kullanıcıları çekmesine izin verdiğini söyledi. Bu, tamamen vadeli işlemlere dayalı bir kripto değişimi olarak ilk kuruluşundan bir adım daha ileridir. Vadeli işlemler, varlık fiyatlarını takip eden popüler finansal araçlardır.
  • BitMEX, sahiplerine fayda sağlamak için her üç ayda bir BMEX’i yakmayı planlıyor, borsa litepaper’da söyledi.
  • Token sahipleri, BitMEX Akademi kurslarına ve özel topluluk kanallarına ücretsiz erişim ve borsanın pasif kazanç ürünü olan BitMEX EARN mevduatlarında yüksek getiri oranı elde eder.
  • Savvier avantajları arasında özel etkinliklere davetiyeler, BitMEX ürünleri ve 500.000 BMEX ve üzeri sahipler için spor etkinliklerine VIP biletleri dahildir.
  • Sahipler 1 Şubat’tan itibaren BMEX’i stake edebilirler. BMEX jetonlarının spot ticareti, BitMEX spot borsasının başlatılmasının ardından 2. çeyreğin başlarında başlayacak. Bu yazının yazıldığı sırada jetonlar geri alınamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.