Kripto Haber

Crypto Mining Veri Merkezi Sağlayıcısı Compute North 385 Milyon Dolar Artırdı

Kripto para madenciliği için sürdürülebilir altyapı sağlayıcısı Compute North, C Serisi bağış toplama ve borç finansmanı içeren 385 milyon dolarlık bir turu kapattı.

  • Tur, Mercuria ve Generate Capital tarafından ortaklaşa yönetilen 85 milyon dolarlık C Serisi finansmanın yanı sıra ABD merkezli yeni veri merkezlerinin sürekli gelişimini finanse etmek için Generate’ten 300 milyon dolarlık borç finansmanını içeriyordu.
  • Minnesota merkezli Compute North, sürdürülebilir, uygun maliyetli bilgi işlem sağlamaya odaklanan tescilli Tier 0 veri merkezleri sunar. Şirket, blockchain, kripto para madenciliği ve dağıtılmış bilgi işlem alanındaki müşteriler için genişletilebilir altyapı sağlar.
  • Compute North, Nebraska, Kuzey Karolina ve Teksas dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ayak izini hızla genişletti.
  • “Veri merkezleri, enerji talebinin büyüyen bir parçası ve daha esnek bir şebekeyi tamamlarken sürdürülebilir ve verimli bir şekilde çalışabilen dijital altyapı oluşturmak için Compute North ile yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Generate’deki kurumsal özel sermayenin bir basın açıklamasında.

Daha fazlasını okuyun: Atlas Taps, ESG Odaklı Bitcoin Madenciliğini Genişletmek için Kuzey’i Hesaplıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.