Kripto Haber

Crypto Payments Firması Wirex ABD’ye Genişledi, Kripto Bağlantılı Visa Banka Kartı Dağıtmaya Başladı

Bilinmesi gerekenler
  • ABD merkezli Wirex kullanıcıları, 37 farklı kripto para biriminin yanı sıra geleneksel para birimlerini satın almak, depolamak ve değiştirmek için şirketin uygulamasını kullanabilecek. Hizmet, New York ve Hawaii dışındaki tüm eyaletlerde mevcuttur (bu yıl içinde sunulacaktır).
  • “ABD’li kullanıcılar, eskimiş, yavaş ve şeffaf olmayan geleneksel ödeme biçimlerine bir alternatif talep ediyor ve Wirex’in devreye girdiği yer burası” dedi. Wirex ABD genel müdürü Harold Montgomery. Şirketin yerel ortakları Zero Hash. , Checkout.com, Visa ve Sutton Bank.
  • Wirex uygulaması temassız bir Visa banka kartına bağlanacak ve müşterilerin kriptolarını dünya çapında 61 milyondan fazla yerde çevrimiçi veya mağazada harcamalarına olanak tanıyacak. “Cryptoback” ödül programı, kullanıcıların satın alımlar için X puanlarında (Wirex’in yerel jetonu) %8’e kadar geri ödemesine olanak tanır.
  • Şirket, diğer büyüme girişimlerinin arasında yakın zamanda başlatılan velayetsiz bir cüzdan ve DeFi protokolü Nereus’a yapılan bir yatırım olduğunu kaydetti.
  • 2014’teki lansmanından bu yana Wirex, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgelerinde 130 ülkede 4,5 milyondan fazla müşteri topladı.

Daha fazlasını okuyun: Fireblocks Entegrasyonu ile Wirex Eyes Mainstream DeFi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.