Alt Coin

CryptoDiffer, Büyüme Potansiyeli Olan 15 Altcoin’i Duyurdu!

Altcoin projelerine dair kıymetli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CryptoDiffer, 13 Ocak tarihinde büyüme potansiyeli olan 15 altcoin projesini sıraladı. Bu projeler 5 milyon dolarlık piyasa pahası altında, büyüme potansiyeli olan TOP-15 Projeler! Kriptokoin.com olarak artık bu projelere biraz daha yakından bakalım.

Potansiyel sahibi 15 altcoin projesi

9 Kasım’da Bitcoin, büyük bir yükseliş rallisinin akabinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 68 bin dolara ulaştı. O vakitten bu tarafa ise gelen çeşitli satış baskılarının akabinde 39000 dolar hududuna kadar inerek gevşedi. Kripto piyasalarında genel görünümün aşağı olduğu son günlerde bu trendden etkilenmeyip olabildiğince yükseliş modunda olan altcoinler de var. Bunların yanında gözden kaçırmış olabileceğiniz büyüme potansiyeline sahip CryptoDiffer tarafından paylaşılan 15 altcoin projesinin sıralanışı aşağıda.

Listenin başında CRF var4.65 milyon dolar kıymetinde ve ATH’sinden %53 oranında aşağıda. Onu takip eden altcoin 4.33 milyon dolar kıymetle ve ATH’sinde %89 uzaklaşmış olan PROS. Üçüncü sırada ise 3.91 milyon dolar bedeliyle POLX göze çarpıyor, ATH’sinin %95 altında. Dördüncü coin NITRO, 3.69 milyon dolar bedelinde. Listenin beşinci sırasında 3.65 milyon dolar pahası ile CELT duruyor, ATH’sinden % düşük fiyatla. Altıncı kripto para ise 3.29 milyon dolar kıymet ile MAT. Onu takip eden altcoin 3.05 milyon dolar bedel ile WAG ve ATH’sinden %88 aşağıda. Sekizinci sıradaki coin 2.98 milyon dolar bedelle STN. Dokuzuncu sırada ise FS geliyor birebir bedelle. Onu takip eden coin 2.77 milyon pahayla CTZN. On birinci altcoin UNO 2.53 milyon dolar kıymetinde. On ikinci sırada DIO var pahası 2.48 milyon dolar. Listenin son üç sırasını CLS, AMAS, ve NSURE oluşturuyor.