Bitcoin

Cumhurbaşkanı’ndan “Son Dakika” Kripto Para ve Dolar Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dolar ve kripto para ünitelerine yönelik kıymetli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı dolarla ilgili olarak “Hızla indi, daha da insin telaşına kapılmayalım.” dedi. Kripto paralarla ilgili olarak ise “Kripto düzenlemesini bir an evvel Meclis’e sevk edeceğiz” dedi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Cumhurbaşkanı’ndan değerli kripto para ve dolar açıklaması geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomist ve akademisyenler ile  bir ortaya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu toplantıda dolar ve kripto paralara yönelik kritik açıklamalarda bulundu. Toplantı, basına kapalı olarak İstanbul Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde yapıldı ve yaklaşık 2,5 saat sürdü. Recep Tayyip Erdoğan dolar kuruyla ilgili yorumda bulundu ve “Hızla indi, daha da insin telaşına kapılmayalım. İhracatcıyı, sanayiciyi korkutmamalıyız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kripto paralarla ilgili olarak ise düzenlemelere dikkat çekti. Recep Tayyip Erdoğan “Kripto para düzenlemesini bir an evvel Meclis’e sevk edeceğiz.” dedi. Artık ise merak düzenlemelerin kapsamının nasıl olacağı tarafında. Mevzuya yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktığında sizi bilgilendiriyor olacağız, bizi takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.