Kripto Haber

Cumhuriyet Sermayesi Çapraz Zincirli Köprü Swing’de 6 Milyon Dolarlık Turda Önde

Zincirler arası bir likidite ve köprü protokolü olan Swing, Republic Capital tarafından yönetilen stratejik bir fonlama turunda 60 milyon dolarlık bir değerlemeyle 6 milyon dolar topladı.

  • Turdaki diğer katılımcılar, 2. katman ölçeklendirme ağı Celer, Bitcoin’i içeriyordu. com ve Morningstar Ventures, diğerleri arasında.
  • Eskiden Polkaswitch olarak bilinen Swing, tüccarların ve verim çiftçilerinin Ethereum, Polygon, Avalanche, Binance Smart Chain, Arbitrum ve Moonriver dahil olmak üzere bir dizi katman 1 (temel katman) ve katman 2 (tamamlayıcı ağ) blok zincirinde kriptoyu taşımasına yardımcı olur.
  • Swing belirteci, ERC-20 ile standartlaştırılmış ve Swing ağına ve tüccarlar, likidite sağlayıcıları ve pay sahiplerinden oluşan merkezi olmayan özerk organizasyonuna (DAO) özgü bir yönetişim belirtecidir.
  • “Zincirler arası likiditenin kilidini açmak, blok zinciri ve kripto endüstrisinin sürekli büyümesi için çok önemlidir. Swing CEO’su Viveik Vivekananthan yaptığı açıklamada, kripto sermayesi, şu anda hangi ekosisteme yatırım yaptıklarına bakılmaksızın, alana giren çok sayıda yeni kullanıcıya hizmet etmek için en iyi şekilde konumlanmış protokollere zincirler arasında seyahat edecek.

Daha fazlasını okuyun: Yönlendirici Protokolü 4 Doları Artırıyor. 1M’den EVM’ye ve EVM Olmayan Zincirlere Köprü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.