Kripto Bilgi

Danışmanlar Metaverse’e Giriyor – Kelimenin tam anlamıyla

Animoca’ya ait metaverse Sandbox, takımların gelişini müjdeliyor: bu örnekte, danışmanlık firması PwC Hong Kong.

Sandbox ekibi Perşembe günü yaptığı açıklamada, iş danışmanlığının bir miktar LAND, takas edilemez bir token (NFT) olarak temsil edilen sanal gayrimenkul satın aldığını söyledi. Bir PwC Hong Kong temsilcisi, hangi arsayı veya ne kadara satın aldığını belirtmedi. Blockchain verisine göre, son satışlar LAND’in pop başına yaklaşık 10.000 dolara çıktığını gördü.

Nike’dan Facebook’a markaların vagonlarını, bazılarının Çok Çevrimiçi olmanın kaçınılmaz bir sonraki adımı olarak gördüğü şeye bağlamasıyla, PwC için kısmen deney, kısmen ileriye dönük iş oyunu.

PwC Hong Kong Ortağı William Gee yaptığı açıklamada, “Metaverse’i benimsemek isteyen müşterilerimize bu gelişen küresel dijital fenomenin sunduğu tüm zorluklar hakkında tavsiyelerde bulunmak için uzmanlığımızdan yararlanacağız” dedi.

Tüm heyecana rağmen, metaverse’ler kullanıcı sayıları açısından fazlasıyla niş kalıyor. Veri sitesi DappRadar’a göre, The Sandbox son 30 gün içinde sadece 4.500 kullanıcıyı (veya dapp ile etkileşime giren benzersiz cüzdan adreslerini) karşıladı.

Kalabalıklar yakında toplu halde gelmeye başlarsa, bu dijital araştırmacıları dükkan açmaktan alıkoymadı.

The Sandbox COO’su Sebastien Borget yaptığı açıklamada, “Metaverse iş için açık” dedi. “The Sandbox’ın yeni sürükleyici deneyimleri ve markaların müşterilerle bağlantı kurma yollarını nasıl geliştirdiğini deneyimlemesi için PwC Hong Kong’a hoş geldiniz. ”

LAND satışları, Ekim ayının sonundan bu yana veya kabaca Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasından bu yana satışlarda sabit bir artış gördü.

The Sandbox’ın yerel tokeni SAND, Facebook duyurusu öncesinde yaklaşık 80 sentten tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8 dolara çıkarak tüketici merak dalgasını da bastı. 25 Kasım’da 40.

SAND 5 dolardan işlem görüyor. Messari verisine göre, PwC haberlerinin fiyat artışına katkıda bulunduğu görülüyor.

SAND’ın 24 saatlik grafiği. (Messari)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.